Jaki program do czytania sms lub wiadomości na komputerze?

Poszukuje jakiegoś programiku lub czegoś co będę mógł sobie zainstalować na moim laptopie do czytania wiadomości z „Telegram”. Chciałbym widzieć na moim laptopie o czym moja pisze na „Telegramie” i z kim. Ma zainstalowany 'Telegram" swoim telefonie. Chciałbym po prostu mieć możliwość przeczytania na moim laptopie o czym ona tam pisze. Może jest jakaś wtyczka do tego albo coś ? Ktoś może mi coś poradzić w tej kwestii ? Bardzo bym prosił.

Poproś ją, aby przesyłała do Ciebie kopie swoich wiadomości.

Wiezz co? Czytasz czyjes wiadomosci? No nie wiem.

Kup albo wypożycz od rządzących „PEGAZUS-a”

@adamserce @blumberplumber @adamserce Nie chcecie mi pomóc, ale spamować i jakieś dyrdymały w moim temacie to pisać umiecie. - Nie masz nic konkretnego do napisania związanego z moim tematem dyskusji to nie pisz po prostu i tyle.

No reakcja innych jest jak najbardziej na miejscu XD Chcesz się włamać na konto swojej dziewczyny, żeby czytać jej wiadomości. Może poproś ją żeby ci te czaty pokazała a jak nie będzie chciała tego zrobić to wtdy się zastanów nad życiem. Serio myslałeś że ktoś tutaj podrzuci ci taki program?

O co Ci chodzi z tą łapką w dół?

Udostępnianie własnych wiadomości? No ja bym się bronił…

Teraz to jest Hermit i Predator.

a rozumiesz to:

Ale zobacz w jakiej sytuacji stawiasz użytkowników forum a nawet właściciela forum. Prosisz o pomoc w czymś co jest nielegalne. Nie jestem prawnikiem i mogę sie mylic ale myślę, że ten paragraf wyczerpuje temat Nielegalne podsłuchiwanie nagrywanie dyktafon internet złamanie Poznań (jeżeli się mylę i ktoś się zna to proszę o korektę)

Dlatego nawet jak byś dostał instrukcję krok po kroku jak podsłuchiwać, to pewnie admin by to skasował. Ja nie wnikam, może racja jest po twojej stronie może nie jest, różne są okoliczności, chodzi o to, że to jest pytanie raczej do zadania na jakichś forach darknetowych - nie pytaj na jakich, nie korzystam.