Jaki program do nagrywania płyt jest wg was najlepszy?

Jak twierdzicie? Moim zdaniem na chwilę obecną dobry jest Ashampoo Burning Studio 2008. Lekki, mały i tylko do nagrywania płyt.

Nie ma opcji wypalam windowsem :stuck_out_tongue:

Nie pomyślałem o tym. :mrgreen:

a po co ci to wiedzieć ?? , ja zaraz zrobie temat , jakim program wg was jest najlepszy do odpalania komputera

To sobie zakładaj. :mrgreen: Tak na serio to założyłem, ponieważ interesuje mnie zdanie innych co jest najlepsze.

Starsze wersjie Nero, a szczególnie 6.

Nero, używam od 2001 i jestem bardzo zadowolony.

Ja również Nero 6… Ale ostatnio była PCForcmacie fajny program do nagrywania płyt CD i DVD tych wszystkich rodzajów ale miał dodatkowo nagrywania Blu-ray i HD DVD :slight_smile: Program nazywa się Oront Burning Kit 2.0 Basic… Bardzo fajny i ładny program :slight_smile: Polecam i również tego…

Złączono Posta : 13.10.2007 (Sob) 22:52

Warto dodac, że w środe-czwartek będzie nowy Komputer Świat Niezbędnik gdzie będzie program Ashampoo Burning Studio 2008 za free :slight_smile: Pelna wersja… Ja(moje zdanie) kupuje tylko takie gazetki, jak PCFormat, Komputer Świat Niezbędnik(czasem Extra - jak jest cos ciekawego) i Next :D:D:

Na pewno Nero to profesjonalne narzędzie i jest najlepsze itp itd, lecz ja używam darmowego InfraRecorder i do nagrywanie CD/DVD w zupełności wystarcza. Polecam :wink:

To zależy co, jak i w jakim formacie chce się nagrywać/odczytywać. Na razie nie spotkałem się z programem, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. Generalnie mam Nero 7.9.6, Alcohola, DVD Decryptera i InfraRecorder.

Wady:

Nero: brak wirtualnych napędów, nie zawsze potrafi skasować RW nagrane innym programem

Alcohol: brak nagrywania z eksploratorem plików

DVD Decrypter: tylko dvd i obrazy ISO, ale za to zmienia book type płyty i kasuje RW, których nagrywanie nie powiodło się, np. przerwane lub błąd zapisu

InfraRecorder: w fazie testów - nagrywanie dvd x16 (TDK), po ok 50% zwolniło do x4-6 i tak do końca, nagranie OK, ale drugiej płyty na razie nie ryzykowałem

XP: czas nagrywania, brak obsługi dvd, nie nagrywa obrazów płyt

Vista: czas, nie nagrywa obrazów płyt

Witam,

jeśli chodzi o nagrywanie to korzystam albo z InfraRecorder , albo z ImgBurn (w zależności od tego czy chcę nagrać obraz, czy też zwyczajną sesję).

Jeśli chodzi o tworzenie obrazów, to polecam Alcohol 52%.

Wszystkie programy są darmowe i proste w obsłudze.

Pozdrawiam,

Rafał

K3B najlepszy program do nagrywania płyt i do tego jest darmowy. nero jest od niego o wiele gorszy. Polecam używam go od ponad pół roku. Krowasc ten program jest dla ciebie.

Niestety K3B jest pod linuxa…

a klikałeś ppm na ikonke cd lub dvd?? w zakładce nagrywanie pisze najszybszy i mozna go zmienic od max (czyli 52x) do 1x

Dlaczego niestety? Autor tematu nigdzie nie napisał że chodzi tylko o programy dla Windows (chociaż tylko takie w ankiecie uwzględnił).

Gdyby w ankiecie było K3B też na niego bym zagłosował.

Dla mnie najlepszy także jest k3b :stuck_out_tongue:

a do prostych rzeczy xfburn.

ja uzywam juz od dawna Nero 6 i wg mnie jest najlepszy :slight_smile: Mialem wiele innych programow dlatego mam porownanie. Nero 6 wymiata :slight_smile:

XP najpierw tworzy kompilację w folderze tymczasowym, a następnie ją nagrywa i o to mi chodziło, a nie o prędkość zapisu.

Bo mam XP.

Areh. Przepraszam, zapomniałem o tych programach :oops:

Popieram zdanie kolegi.