Jaki program do obróbki filmu?

Witam,

chcę wiedzieć jakąś nazwę programu (może być po polsku) do obróbki filmu z kamery. Film z tej kamery mam na komputerze, na dysku twardym i teraz moje pytanie, bo nie pasuję mi muzyka w tym filmie, ktoś dodał muzykę ‘‘piraci z karaibów’’ :slight_smile: i teraz moje pytanie o jakiś program, który usunie tą muzykę i doda nową ścieżkę dźwiękową lub po prostu zamieni ścieżki dźwiękowe. Nie chcę przy tym uszkodzić filmu oczywiście :smiley: Pozdrawiam i proszę o jak najwięcej postów (odpowiedzi).

Pozdrawiam :smiley:

z darmowych virtualdub

Systemowy Windows Movie Maker do zmiany ścieżki dźwiękowej powinien się nadać :wink:

Dobra dzięki, ale to powiedźcie jaki ten virtual dub ściągnąć (jaką wersję) i jak tam w opcjach dać, żeby zmienić ścieżkę audio, bo ja się na tym kompletnie nie znam :frowning: Co nacisnąć po kolei, to ja sobie bym poćwiczył na jakimś filmiku :))

Ja używam Sony Vegas Movie Studio 9.0

Poszukaj w Googlach gdzie go pobrać, a jak już go pobierzesz to wpisz sobie na you tube nazwę tego programu i wyskoczą Tutoriale :slight_smile:

Sony Vegas Movie Studio 9.0 jest raczej płatnym programem. Można tylko triala ściągnąć.

I do takiej operacji jak zmienienie ścieżki dźwiękowej jest chyba zbyt profesjonalnym narzędziem :slight_smile:

Pinnacle tez ma darmowy program do obrobki!

Temat “mielony” wielokrotnie. :stuck_out_tongue:

Wystarczy użyć szukajki.

szukam-program-edycji-tworzenia-filmow-t341516.html

program-edycji-filmow-t337103.html

program-edycji-filmow-t317949.html

poszukuje-programu-tworzenia-edycji-filmow-t304039.html

itd…