Jaki program do oglądania DVD pod Vistą?

Jaki polecacie program do odtwarzania DVD pod Vistą Home Premium? Power DVD Ultra 7.3 nie odtwarza mi dźwięku. :oops:

a próbowałeś zwykłym wmp 11? sterowniki do karty muzycznej masz?

Sterowniki mam najnowsze. WMP nie bardzo mi odpowiada.

:?

A AVS DVD Player próbowałeś ?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1872&t=26

Potrzebujesz pewnie kodeków AC3,też są w dziale kodeki,nie dam gwarancji,czy zgodne z Vistą

krzysztel - do DVD polecam pozostać przy PowerDVD 7.3 Ultra, a to ze nie odtwarza dzwieku to masz coś zle poustawiane, dzwiek nie jest rozkodowywany przed dekoder, u mnie wszystko gra jak nalezy włącznie z Dobly Digital, DTS 5.1 na Viscie. Napisz coś wiecej jaka karta dzwiekowa, sterwoniki, jakie audio itd.

Johny ma rację, AVS DVD Player działa pod vistą znakomicie. Dobry, intuicyjny interfejs. Dobry freeware, warto.

taki AVS DVD Player nie dorasta do pięt PowerDVD 7.3 Ultra :slight_smile: który ma przedewszystkim juz obsluge Blu-Ray, HD-DVD, obsluge wszystkich formatów dzwiekowych od DD5.1 po DTS-HD, no ale jak ktoś szuka darmowego gówienka to lepiej odpalac juz DVD np z Media Player Classic.

Ale która dokładnie wersja PowerDVD i z jakim patchem? Karta grafiki Geforce 8600.

petermac… czyżby syndrom polaka ? :slight_smile: do listu raz na rok office 2k7 a do wizytówki corel X3 ? :> oczywiscie freeware :smiley: bo 7.3 ULTRA racze nie dodaja do DVD / grafy

bez urazy… jak freeware ma oferować to samo co komercyjny progs ???

Jak na freeware nie jest zly…

Może systemowym Windows Media Center lub najnowszym BSPlayerem 2.23.? Jest kompatybilny z Vistą, jedynie przy odtwarzaniu wyłącza Aero.

Wszystko darmowe i po polsku.

krzysztel - wersja Ultra 7.3 + najnowszy patch 3104a1 ze strony Cyberlink

disable - no to fajnie jest kompatybilny jak wyłącza Aero

Roder - wiadomo ze na freeware nie jest zły, ale po co autorowi wątku program gorszy niz ten które juz posiada PDVD7 ?

Ja osobiście polecem WMP 111 i Windows Media Center, bo chyba najmniej obciążają system - tak przynajmniej zauważyłem.

PeterMac, z czym problem? Tamten user pytal o playera DVD, a nie blu ray czy hd dvd. Jak ktoś bedzie pytał o nie, to wtedy sie odzywaj, bo poki co, piszesz nie na temat. No ale po podpisie widze, ze lubisz upajać się bajerami .

hehe ma kase to sie upaja :slight_smile: ja tam nie zazdroszcze :stuck_out_tongue:

wielu z nas ma hard i soft warte w sumie dziesiatki tysiecy pln, ale na szczęscie nie wszyscy czują gówniarską potrzebę, by w postach udowadniac swoją wyższość z tego powodu.

btw. sigi na forach nie służą chwaleniu a łatwiejszemu znalezieniu kogoś z podobny hardware’m :slight_smile: ma to znaczenie duże na tym forum zwłaszcza :slight_smile:

he he no chyba ze kogoś cieszy ze czyjś sprzęt za pare K robi większy koks w vista niż tani he he he

Ja tego nie wymyśliłem, przeczytałem tutaj.

Witam,

niedługo stanę sie właścicielem laptopa z Windowsem Vista Home Premium. Posiadanie dobrego, stabilnego odtwarzacza DVD to sprawa dość ważna.

Miałem okazję korzystać z programu AVS DVD Player (na WinXP), lecz się na nim zawiodłem. Na PentiumD820 i 1GB RAMu po około 20 minutach odtwarzania filmu dochodziło do jego zacinania (filmu), niezależnie od tego czy film był czytany z płyty czy z HDD. Dodatkowo program zjadał ponad 800MB RAMu i prawie 90% procesora.

Dopiero instalacja Asus DVD Player (na bazie PowerDVD) rozwiązała problem.

Czy zatem ktoś może polecić jakiś inny, darmowy program do odtwarzania DVD?

Pozdrawiam,

Rafał

A niby PowerDVD to co to niby jest nie player DVD :x to ze ma dodatko mozliwosć odpalenia krązków HD-DVD czy Blu-Ray to chyba tylko zaleta na przyszlosc dla niektórych użytkowników np. dla mnie na chwile obceną bo uzywam napedu HD-DVD z Xboxa360 podpinając go czasem pod PC.

Ty wlasnie piszesz nie na temat polecasz darmowy soft który nawet nie wiem czy jest sprawdzony pod Viste i potem pelno watków na forum z problemami typu vista to vista tamto wlasnie przez takie gówniane darmowe wynalazki.

Autor wyraznie napisal ze posiada PDVD7 Ultra, i co ci do mojego konfiga hyh cos sie niepodoba ? jak juz inni napisali nie sluzy on do chwalenia, ale jak widac ty to inaczej odbierasz.