Jaki program do p2p

(JEEFO) #1

witam,

potrzebuje informacji który program do wymiany p2p ma wbudowany podgląd ściaganego pliku?prosze takze o rade który byłby dobry na win7 64bit,obecnie uzywam utorrenta ale ona ma podgląd tylko ściagnietego pliku a ja potrzebuje spojrzec w trakcie sciagania

dziekuje za pomoc.Pozdrawiam

(Santer Pl+Dp) #2

Co masz na myśli poprzez "podgląd ściaganego pliku"? uTorrent posiada możliwość oglądania plików wideo, które nie zostały jeszcze całkowicie pobrane.

(scripter1) #3

Ares ma taką możliwość ale tylko przy plikach multimedialnych i chyba nie działa to na pliki pobierane z torrentów.

(JEEFO) #4

w takim razie prosze mi powiedziec jak to zrobic? gdy klikam na"stream" wyskakuje mi pozostały czas do pobrania pliku i czerwony x

(baton1) #5

To nie jest czas do ściągnięcia całęgo pliku (chyba że ściągasz jakieś bardzo krótkie filmiki), tylko czas jaki jest potrzebny aby utorrent ściągnął część pliku potrzebną do odtwarzania strumieniowego (początek i koniec pliku - inaczej większość odtwarzaczy go nie ruszy) oraz na uzyskanie odpowiedniego bufora (rozmiar bufora można ustawić w opcjach).