Jaki program do p2p

witam,

potrzebuje informacji który program do wymiany p2p ma wbudowany podgląd ściaganego pliku?prosze takze o rade który byłby dobry na win7 64bit,obecnie uzywam utorrenta ale ona ma podgląd tylko ściagnietego pliku a ja potrzebuje spojrzec w trakcie sciagania

dziekuje za pomoc.Pozdrawiam

Co masz na myśli poprzez “podgląd ściaganego pliku”? uTorrent posiada możliwość oglądania plików wideo, które nie zostały jeszcze całkowicie pobrane.

Ares ma taką możliwość ale tylko przy plikach multimedialnych i chyba nie działa to na pliki pobierane z torrentów.

w takim razie prosze mi powiedziec jak to zrobic? gdy klikam na"stream" wyskakuje mi pozostały czas do pobrania pliku i czerwony x

To nie jest czas do ściągnięcia całęgo pliku (chyba że ściągasz jakieś bardzo krótkie filmiki), tylko czas jaki jest potrzebny aby utorrent ściągnął część pliku potrzebną do odtwarzania strumieniowego (początek i koniec pliku - inaczej większość odtwarzaczy go nie ruszy) oraz na uzyskanie odpowiedniego bufora (rozmiar bufora można ustawić w opcjach).