Jaki program do plików RMVB?

Jakiego mam użyć programu żeby otworzyć plik RMVB?

A masz zainstalowane kodeki ? do reala ?. Żeby oglądać filmy w tym formacie musisz mieć specjalne kodeki. Stąd możesz pobrać : http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative.htm. Jak są kodeki zainstalowane to każdym programem otworzysz te pliki np. allplayer :slight_smile:

Real Player…

PS. K-Lite może Ci rozniszczyć możliwość odtwarzania RMVB, przynajmniej u mnie coś nie grało.

K-Lite+real alternative i wszystko działa jak trzeba z tym że k-lite trzeba zainstalować najpierw.

Czyli tak: Najpierw instaluje KLite, a później mogę coś dodać? A jeśli nie to crash?

Do rmvb potrzebujesz tylko real alternative. Do reszty FFDShow i wszystko. Żadne paczki kodeków nie są potrzebne.

Witam,

mam taki sam problem,

mam zainstalowane K-Lite i Real alternative i nie rusza mi dźwięk. Próbowałam jeszcze z SubEdit - Player i nic:( Pomocy

Pozdrawiam, G.

Na początek usuń wszystkie możliwe kodeki z systemu poprzez Dodaj/Usuń Program, następnie wyczyść rejestr jakimś darmowym programem (np. RegCleaner). Następnie zainstaluj : ffdshow, real alternative i ewentualnie quick time alternative. Wszelkie kodeki znajdziesz prawdopodobnie tutaj.

RMVB można odtworzyć w programie Media Player Classic instaluje się on razem z kodekiem Real Alternative

Czyli WMP+kodeki i wszystko gra…

Jo, mi tylko pomógł format C, za chiny nie chciały filmy odpalać…

Uważajcie z tym, zniszczyło mi dzwięk w kompie, sporo miałem z tym problemów.

:o

ja mam od kilku miesięcy “FFDShow” i jeszcze słychać :mrgreen:

hm;/ nie działa dalej;

odinstalowała, przeczyściłam rejestr, zainstalowałam ffdshow i real alternative i ble:( Co może być nie tak?? Na innym komputerze, filmy chodzą z dźwiękiem…

Zainstaluj sobie obojętnie jaki odtwarzacz i kodeki Real Alternative. Dodam że mam BestPlayer i Real Alternative i RMVB mi działają !!

ale u mnie to nie rusza, da się to jakoś nareperować??

Która to wersja Real Alternative? 1.7.5 czy 1.60?

A jak jest na odtwarzaczu SMPlayer?

1.7,

SMPlayer ruszył, dziękuje:)) =D>

Właśnie w tej wersji były kłopoty z audio (nie jest to w sumie wina Real Alternative, ale najnowszej wersji RealPlayer na której oparto RA).

W 1.7.5 ‘cofnięto’ (downgrade) biblioteki kodeków do starszych wersji.

trzeba kodeki Real Alternative po ich zainstalowaniu dowolny program będzie odtwarzał filmy. ja kożystam z subedita. Moim zdaniem najlepszy :slight_smile: