Jaki program do prerabiania dzwonków na Wav?

Witam. Kupiłem ostatnimi czasy siemensa C75 no i żeby troszkę się pobawić irde do niego… Tutaj właśnie pojawia się mój problem, bo mp3 w tym fonie nie da się zapodać, znacie jakiś program, który przerobi wycięty kawałek MP3 na Wav w miare małej jakości tak, żeby nie zajmowało to astronomicznych części pamięci?? Próbowałem CDex Audiograbber ale tam nie da się przestawić jakości przerabiania na Wav… Doradźcie coś, a gdybyście mogli zapodać jakiś link to byłbym Wam ogromnie wdzięczny. Pozdrawiam.

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … nie%20.mp3

zobacz :

:arrow: http://mp3.com.pl/poczatek.html

Dzięki bardzo za pomoc… :slight_smile: Pozdrowionka dla Ciebie dobry człowieku :wink:

Złączono Posta : 17.03.2006 (Pią) 20:02

Czy ktoś z Was robił kiedyś sam dzwoneczki do tego telefonu…? Mam pewien problem, wszystkie WaV’y które mam na telefonie po ściągnięciu na kompa i przy odtwarzaniu w winampie są jakości 65kbps i 16 KHZ, a te które wylatują mi z winampa 64 KBPS i 8 KHZ no i sprawa wygląda tak, że jest cholernie słaba jakość… Ma ktoś jakiś pomysł …? Przestawiałem w winampie wartości ale jak dam troszkę więcej to 20 sekund dzwonka waży 500KB i już tego mi nie odtwarza… POMOCY !!

jesli dobrze zrozumialem to chcesz aby dzwonek mial jak najmniejsza wage a przy tym nie tracil na jakosci … ?? :slight_smile:

Dokładnie… Winamp WAV’y dzwonki w baardzo słabej jakości… znalazłem program o nazwie Sox_Gui nawet z przeznaczeniem do siemensów cx65 i bardzo fajne dzwoneczki z niego wychodzą… 65kbps i 16 KHZ, jak ktoś chce to piszcie…

to zobacz ten program :

:arrow: http://www.gsmcenter.pl/pg.php?tid=307 - Zmniejszanie rozmiaru plików MP3