Jaki program do przeglądania plików PDF

witam!

Wiem że dużo jest programów chociażby na dobreprogramy.pl ale interesują mnie wasze opinie który program jest najlepszy pod względem funkcjonalności , stabilności itp.

Ogólnie Adobe Reader jest najbardziej popularny ale wiem że są dużo lepsze tylko które? Co powiecie o PDF-XChange Viewer 2.0 Build 42.9?

Z góry dziękuję za zainteresowanie :slight_smile:

Pozdrawiam.

Foxit Reader

Również POLECAM. :smiley:

Szczerze mówiąc ja nie znalazłem lepszego.

Niedawno szukałem alternatywy, bo Adobe mi niemiłosiernie przymulał i wybrałem Foxit Readera. Bardzo mały i szybki program, jednak po kilku dniach użytkowania Firefox zaczął sypać błędami (zapewne wina wtyczki) i tak oto zakończyłem przygodę z alternatywami. Mniej istotną, ale dla niektórych może i ważną kwestią jest brak spolszczenia do Foxita. Sporadycznie zdarza się także błędne wyświetlanie pdf’a.

Tak więc teraz używam ponownie Adobe Readera, przestałem wyłączać z autostartu proces szybkiego uruchamiania i korzystam z szybkiego, bezbłędnego i polskojęzycznego programu.

Jedyną wadą Adobe jest ilość zajętego na dysku miejsca.

Uważaj z tym czerwonym, bo możesz się popażyć :shock:

Może nie warto szukać alternatyw, bo Adobe Reader (wersja 9.2) jest wyjątkowo udany.

Bardzo szybko się otwiera i płynnie działa.

Jedynie co bym zalecił, to tak ustawić Firefoksa żeby pliki PDF otwierał w oknie programu Adobe Reader.

Ja ma Foxita i zero problemów, działa dużo szybciej niż Adobe. Mam także spolszczenie do Foxita, ale mierne.

A ja mam Sumatrę http://blog.kowalczyk.info/software/sum … index.html Prosta i mała. Czy lepsza niż inne, to nie wiem, ale daje radę wszystkiemu co jak dotąd chciałem otworzyć. Polecam przetestować, jeśli nie masz wyśrubowanych wymagań.

Ja używam Adobe Reader i jestem w 100% zadowolony.

Foxit Reader.

Co prawda, nowa wersja nie ma spolszczenia ale pewnie za jakiś czas wyjdzie.Szybko, nie muli - rekomenduję!