Jaki program do przywracania?


(Zebnik) #1

Pierwszy wątek na tym forum, więc liczę że początek będzie udany mam mianowicie taki problem. Dawno temu na komputerze miałem pliki wideo (wtedy były mi nie potrzebne), ale teraz okazało się że by mi się bardzo przydały. Chodzi oto że komputer od tamtego razu formatowałem z 5 razy i czy nie dało by się przywrócić tych plików poprzez jakiś program, może być on płatny chodzi mi tylko oto był to bardzo dobry program taki żeby przywrócił mi te pliki wideo.

Za wszelką pomoc bardzo dziękuje.


(bishop85) #2

Po takim czasie raczej nie bedzie to mozliwe. Te pliki napewno w tym czasie byly juz kilkukrotnie nadpisane. Tutaj masz programy do tego przeznaczone http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& ... nie+danych.


(Zebnik) #3

A jak byś miał jakiś poleci to jaki program


(bishop85) #4

Sprobuj ten bo jest darmowy http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... a+1.24.399. A jak nie to np http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... ofessional.


(Zebnik) #5

Ten drugi to już kiedyś używałem i tylko pokazał mi obecne pliki na dysku i tyle


(Agatonster) #6

MKArsenal ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.