Jaki program do robienia Obrazu Dysku (Image Backup)?

Witam,

mam do Was pytanko, czy moglibyscie polecic mi jakis niezawodny program do robienia obrazu dyskow (image backup)?

Zalezy mi na tym zeby byla w nim opcja robienia przyrostowych backup’ow.

Cena nie gra roli, program ma byc niezawodny na kazdej platformie Windows. Najlepiej gdyby pozwalal na przywracanie obrazu dysku na nowej konfiguracji (np. nowa MOBO, CPU, HDD)

Czy jest cos takiego na rynku?

Poczytasz o tym trochę

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/prin … 22548.html

True Image choć nie dodaje przyrostowo, to można stworzyć płytkę bootowalną ratunkową i przywrócić z niej system.

Acronis True

Download:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ld+8082+PL

programy Firmy paragon są do tego świetne obraz odrazu na cd /dvd można wypalić oto przykład jak się robi :slight_smile: http://banita.pl/~pysiu/kopia/kopia.htmlhttp://banita.pl/~pysiu/paragon/para.html

Witam,

dziękuję za linki. W miedzyczasie natknąłem się na program, który w Polsce jest mało znany, ale na zachodzie jest bardzo popularny (popularniejszy od Paragon’a).

Mam na myśli program o nazwie Shadow Protect Desktop, firma która go produkuje, zajmuje się dostarczaniem rozwiązań back-up’owych dla firm i dużych serwerów.

Program ten ponadto posiada tzw HIR, który pozawala przywrócic obraz dysku na inny dysk, nawet gdy zmienione zostały podzespoły takie jak np. płyta główna.

Narazie testuję pełną wersję ewaluacyjną i muszę powiedzieć że program jest naprawdę szybki i ma super wydajną kompresję. Dla porównania obraz dysku przy uzyciu Paragona a pozniej Shadow Protect rożnil sie o 2GB (ustawienia kompresji normal w obu programach). Ponadto SP jest 2x szybszy od Paragona.

ATI nie testowałem.