Jaki program do sluchania stcji radiowych w NOKIIE52?

Jaki polecacie program do słuchania stacji radiowych w NOKI E52?Mam internet w komórce

przez WiFi i chcialbym słuchac w tym telefonie Radia Zet oraz radia RMF FM.Często podróżuje za granicę i mam dostęp do sieci WiFi

Jak możecie to podajcie nazwę programu i stronkę gdzie mogę go sobie ściągnąć

Dziękuje za pomoc.

NOKIAE52 , od czego masz dział telefonia komórkowa? czytaj opisy działu, zanim założysz temat. Popraw błędy i zacznij używać na forum polskiej pisowni. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Ja korzystam z Gagabox. Aplikacja umożliwia słuchanie internetowych stacji radiowych. Posiada dość dużą bazę dostępnych stacji (około 200) podzielonych na wiele kategorii (różne gatunki muzyczne, informacje, biznes, dla dzieci itd.). Polecam przejrzeć stronę: http://www.gagabox.pl/

Nokia Internet Radio. Jest to bezpłatna aplikacja, można ją znaleźć w Ovi Store. Posiada chyba kilkanaście tysięcy stacji w tym ponad 500 polskich.

Jeżeli chodzi o rmffm to poczytaj http://www.google.pl/#hl=pl&biw=1436&bi … d53fa08f64 i możesz zkorzystać z aplikacji Gaga http://www.gagabox.pl/ nie wiem jak to działa na symbianie ale na gaga działają podobno programy muzyczne z miasta muzyki (rmffm) miasto muzyki mam zainstalowane na htc (windows mobile) i nie potrzebuje już innego radia gdyż zawiera ono wszystkie mozliwe formy/gatunki muzyki.

Na symbianie, jak to na symbianie mogą być problemy, ale nie z racji aplikacji. Ciężko jest z androidami, na które ciężko znaleźć jakąś aplikację. Czy ktoś może polecić jakąś aplikację na HTC?

w nokii na zainstalowanym realplayer się da słuchać radia internetowego , a wy jakiś egzotycznych programów szukacie :slight_smile:

tylko nie wiem jak otworzyć internet radio z nokia ovi , bo jak zainstaluje to potem mi się uruchomić nie chce…

Da się słuchać bez żadnych “egzotycznych” programów ale koszty transmisji danych będą bardzo wysokie… Aplikacje takie jak Gagabox mają na celu udostępnienie jak największej ilości stacji o dobrej jakości ale i bardzo wysokiej kompresji aby włączenie radia nie zjadło nam całego pakietu danych lub nie skończyło się astronomicznym rachunkiem…