Jaki program do sluchania stcji radiowych w NOKIIE52?


(Mikulprzemo) #1

Jaki polecacie program do słuchania stacji radiowych w NOKI E52?Mam internet w komórce

przez WiFi i chcialbym słuchac w tym telefonie Radia Zet oraz radia RMF FM.Często podróżuje za granicę i mam dostęp do sieci WiFi

Jak możecie to podajcie nazwę programu i stronkę gdzie mogę go sobie ściągnąć

Dziękuje za pomoc.


(Monczkin) #2

NOKIAE52 , od czego masz dział telefonia komórkowa? czytaj opisy działu, zanim założysz temat. Popraw błędy i zacznij używać na forum polskiej pisowni. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978


(Totek) #3

Ja korzystam z Gagabox. Aplikacja umożliwia słuchanie internetowych stacji radiowych. Posiada dość dużą bazę dostępnych stacji (około 200) podzielonych na wiele kategorii (różne gatunki muzyczne, informacje, biznes, dla dzieci itd.). Polecam przejrzeć stronę: http://www.gagabox.pl/


(Bobej) #4

Nokia Internet Radio. Jest to bezpłatna aplikacja, można ją znaleźć w Ovi Store. Posiada chyba kilkanaście tysięcy stacji w tym ponad 500 polskich.


(Zbych ) #5

Jeżeli chodzi o rmffm to poczytaj http://www.google.pl/#hl=pl&biw=1436&bi ... d53fa08f64 i możesz zkorzystać z aplikacji Gaga http://www.gagabox.pl/ nie wiem jak to działa na symbianie ale na gaga działają podobno programy muzyczne z miasta muzyki (rmffm) miasto muzyki mam zainstalowane na htc (windows mobile) i nie potrzebuje już innego radia gdyż zawiera ono wszystkie mozliwe formy/gatunki muzyki.


(Mirelka1986) #6

Na symbianie, jak to na symbianie mogą być problemy, ale nie z racji aplikacji. Ciężko jest z androidami, na które ciężko znaleźć jakąś aplikację. Czy ktoś może polecić jakąś aplikację na HTC?


(Sebo47) #7

w nokii na zainstalowanym realplayer się da słuchać radia internetowego , a wy jakiś egzotycznych programów szukacie :slight_smile:

tylko nie wiem jak otworzyć internet radio z nokia ovi , bo jak zainstaluje to potem mi się uruchomić nie chce...


(Totek) #8

Da się słuchać bez żadnych "egzotycznych" programów ale koszty transmisji danych będą bardzo wysokie... Aplikacje takie jak Gagabox mają na celu udostępnienie jak największej ilości stacji o dobrej jakości ale i bardzo wysokiej kompresji aby włączenie radia nie zjadło nam całego pakietu danych lub nie skończyło się astronomicznym rachunkiem....