Jaki program do tłumaczeniu tekstu z polskiego na angielski może być płatny

Cześć. Jaki program do tłumaczeniu tekstu z polskiego na angielski? Może być płatny.

Cześć.Idealnego programu nie znajdziesz.Możę być Translator polsko-angielski i odwrotnie.Oczywiście płatny.Jednak trzeba znać angielski przynajmniej  w podstawowym zakresie.Np.Bill Gates przetłumaczy Ci jako Bill Wrota.W małym zakresie można użyć Google tłumacz,choc też popełnia błędy.https://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT  .Wypróbój też http://translatica.pl/

Właśnie zastanawiam się nad translatica 7, co myślisz o tym programie?

Niby profesjonalny ale podtrzymuję powyższy warunek,minimum znajomości angielskiego.http://www.ceneo.pl/14421154 Tu masz ceny i możliwość zakupu.Translator zresztą chyba nie jest rozwijany,stanął na wersji bodajże 3.1.

Oo to nie dobrze, a jakie program byś polecił który nadal jest wspierany?

Możesz zajrzeć / przetestować / tę stronę http://angielski.crib.pl/translator-angielsko-polski-polsko-angielski.html.Tylko nie zachłystuj się opiniami…och i ach ! Sądzę,że Translatica jest rozwijana,spytaj w Wydawnictwie,ja wspominałem o Translatorze.Doradzam program desktopowy,zawsze można coś poprawić…skonsultować czy zajrzeć do słownika.

Dzięki za info. Sprawdzę stronkę. Czyli Twoim zdaniem Translatica jest wspierana? Bo chciałem przetłumaczyć kilka tekstów i chciałem żeby to było jak najbardziej wiarygodne. Dzwoniłem do wydawnictwa ale nikt nie odbiera.