Jaki program do tworzenia stron dla laika?

Witam, mam problem tego typu iz nieznam ani html, css, php itp języków programowania.

Ale to są tylko generatory HTML&CSS&JS, a nie PHP. Dlaczego musisz, jeżeli nie potrafisz ?

Najlepszym WYSIWYG’iem jest to z fundacji Mozilla. Nazwy zapomniałem, ale to skrót chyba na O.

ste-fan, weź się do roboty i naucz się pisać kod w html i css to nic trudnego. Skoro “musisz” zrobić stronę to zacznij od strony w html. 

@autor:

Zapraszam na tą stronę. Tam powinien Pan znaleźć wiele przydatnych materiałów, jeżeli chodzi o HTML&CSS.

No to se poczytałem wypowiedzi :wink: , ale dalej nie wiem który generator wybrać z jednej strony wzioł bym WYSIWYG Web Builder 9.x gdyż raz zapłace i mam, a pozostałe na www trzeba płacic za miesiąc ?? - Help!

Sublime Text 2 z dodatkiem Emmet i się “leci z kodem” - dosłownie.Chyba, że chce dbać Pan o sam kod strony, jak tak to tutaj może Pan znaleźć duży WYSIWYG’ów, lecz nie ma takiego filtra, który wyszukiwałby same WYSIWYG’i i trzeba szukać pomiędzy zwykłymi edytorami.

ste-fan, naprawdę, szkoda pieniędzy. nigdy nie będzie tak jak chcesz, a nauka html/css to jest max tydz. edytora tyle samo się będziesz uczył.

popieram jacko1998. sb2 + emmet (stary zen coding) - sam używam.

 

CIACH

 

ps. ste-fan, WYSIWYG właśnie takie tagi Ci wrypie do kodu:

 

jFT2CAP.png

Copyright copy; PaulikPro

Jeżeli już koniecznie chcesz WYSIWYG, to albo wyłożysz kasę na najlepszy Dreamweaver albo względnie skorzystasz z darmowego NVU. W żadnym wypadku nie będze to alternatywa dla ręcznego kodowania - zgodnego ze standardami i poprawnego semantycznie. Plus taki, że w Dreamweaverze możesz też całkiem wygodnie ręcznie pisać kod.

Powiem tak: fachowcom zawodowcom tworzącym stronę nawet juz w dwa dni (oczywiście przy pomocy googla jak piszą) serdecznie dziękujemy,bardzo już żeście pomogli koledze idżcie teraz klepać metatagi w notatniku bo i 2 dni będzie mało jak będziecie przesiadywać na forum.

Fakt faktem potrzebuje strony a nie wiedzy jak webmasterować.

OTy -> Kosmos! Nagrody rozdane. Proszę trzymać się tematu, a nie wojenek słownych.

Netbeans