Jaki program do wypakowywania exe?

Witam.

Problem mam taki jak w temacie, czyli nie mogę sobie poradzić z wypakowaniem pliku exe, a dokładniej nie wiem jakiego programu użyć, żeby go wypakować. Typu tego pliku to:

“Microsoft Visual C++ 6.0 [Overlay]”

Z góry dzięki za pomoc.

@edit

Chcę z tego pliku wypakować grafiki, będą one zapisane prawdopodobnie w pliku .spr

Spróbuj programem Resource Hacker.

Tego programu używałem i dało się tylko zmienić ikony i takie tam… no chyba, że on ma jakieś inne funkcje o których mi nic nie wiadomo. Ja dokładniej szukam sprite’ów, obrazków 32x32 pikseli. Ktoś kto kompilował ten plik exe musiał w niego ‘wrzucić’ plik ‘nazwa’.spr i chyba ‘nazwa’.pic

Możesz spróbować programem 7zip otworzyć plik exe, ale to raczej bez sensu.

To może inaczej zinterpretuje moje pytanie. Jak można wkompilować w plik .exe grafikę ? Może wtedy się dowiem jak go zdekomilować xD.

W dekompilację nigdy się nie bawiłem, więc nie wiem jak to działa, jednak wydaje mi się, że nie da się dekompilować tych obrazków. Można tylko kod, ale jedynie do Assemblera.

takashi1200 , może program Restorator na coś się przyda?

:wink:

Żaden z programów mi nie pomógł. Może zuploaduje plik i ktoś by chciał się pobawić ? :roll:

Tu daję link:

http://www.speedyshare.com/files/20858331/PO.rar

PS. nie ma tam żadnych wirusów jakby co.

Restorator nie pomógł? Dziwne. :wink:

Co do samego “programu” to co to za pokemoniasta gra? :wink:

Nawet na Ubuntu działa. :wink:

Moim skromnym zdaniem Restorator powinien sobie z tym poradzić.

:wink:

A tam jacyś ludzie z brazylii przerobili tibię na pokemony, a ja rządny ich sprite’ów jestem zdolny do wszystkiego :P. Nie no żart, chciałbym pożyczyć grafiki, bo jakbym miał to robić sam to by mi to zajęło sporo czasu. Poza tym oni sami ich nie robili, więc dlaczego ja mam je robić ^^?

To weź powiedz co mam zrobić, żeby rozpakować tym Restorarotem.

Dodane 17.02.2010 (Śr) 13:03

To pomoże ktoś czy nie ?