Jaki program do wystawiania faktur?

Witam , poszukuje prostego oprogramowania do wystawiania faktur za mieszkania ( wspólnoty mieszkaniowej )

a może fit faktura -> dość prosty i darmowy http://www.dobreprogramy.pl/Faktura,Pro … 13080.html

WF-MAG

Ja gorąco polecam prosty program do fakturowania Faktum Faktura. Ma sporo przydatnych funkcji. Widziałem już wiele programów, ale ten na prawdę zasługuje na wyróżnienie.

Osobiście korzystam z programu SKP (rozliczam się na podstawie Księgi Rozchodów i Przychodów). Jest to jeden z najdłużej funkcjonujących programów na polskim rynku (od około 20 lat) z kolejnymi aktualizacjami. Zdecydowałem się na niego, bo jako młody przedsiębiorca uzyskałem na niego rabat. Tutaj masz wersję testową (na 60 dni), przed zakupem warto go sobie oklikać.

Szybkafaktura.pl

Nieskomplikowany serwis do wystawiania faktur, rozliczania się z uS, prowadzenia księgowości małych firm

Popularne są obecnie programy działające online (w chmurze). Duża zaleta jest taka, że mamy dostęp do danych księgowych, fakturowania sprzedaży, kontrola należności i innych istotnych rzeczy z każdego komputera podłączonego do sieci. Dobra jest mKsięgowa umożliwiająca prowadzenie pełnej księgowości. Decydują się więc na nie sp z o. o.

Przez to, że działa online można obniżyć koszty obsługi. Wpływa to również na niższą cenę programu niż w przypadku tradycyjnych, stacjonarnych aplikacji.

Ja używam bardzo prosty Program Fakturka - jest programem typu FreeWare

Sprawdź http://FajnyProgram.pl. Ma co trzeba w temacie i jeszcze trochę :smiley:

Może to pomoże? http://druki-formularze.pl/

Polecam programy Mega-tech. Na stronce są opisane różne programy do wystawiania faktur i rachunków. To mój drugi program i jestem zadowolona, przede wszytskim dlatego, że jest bardzo czytelny dla mnie.

Polecam internetową: ifaktura24.pl

Fajne rozwiązanie jest na www.Petra24.plnapierw korzystałem z samego programu, a teraz przedłem na ich księgowość. Wystawiam faktury, wprowadzam kosztowe i wszystko zaraz jest unich. Super sprawa.

najlepsze są te działające na poziomie przeglądarki, sam korzystam z efaktury.org stale jest aktualizowany i nie ma mowy o błędach, w dodatku można wystawiać różne rodzaje faktur, rachunków, not 

Wystarczająco wiele już zostało powiedziane, zaczyna się robić spam i śmietnik, dlatego-> kłódka.

Sam stoję przed podobnym problemem. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry program do wystawiania faktur? Zastanawiałem się nad tym - https://wfirma.pl/program-do-faktur-online - czy moglibyście wypowiedzieć się na jego temat?

Sprawdź Program do faktur FakturaLight. Jest dostępna wersja testowa, więc nie musisz płacić , żeby obczaić funkcjonalność

Reaktywacja niegdysiejscych QFaktury: https://github.com/juliagoda/qfaktury (program obecnie przepisany do Qt5) i PKGBUILD dla tworzenia paczki w Archu, Manjaro i pochodnych (w przypadku KaOS należy nieco zmienić nazewnictwo paczek niezbędnych do instalacji, ale w Chakra już chyba nie).

Word ma też szablon faktury

Program do faktur musi być nie tylko prosty, ale też funkcjonalny. A na dodatek spełniać wszystkie wymogi odnośnie fakturowania. Word tego niestety nie ma. Ja od niedawna korzystam z https://afaktury.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Można zmieniać nagłówki, tworzyć faktury na podstawie innych dokumentów. Program monitoruje i windykuje fakturę.