Jaki program do wystawiania faktur


(Ratelkris) #1

Witam , poszukuje prostego oprogramowania do wystawiania faktur za mieszkania ( wspólnoty mieszkaniowej )


(gbartosz83) #2

a może fit faktura -> dość prosty i darmowy http://www.dobreprogramy.pl/Faktura,Pro … 13080.html


(Tobster) #3

WF-MAG


(Jansierpina) #4

Ja gorąco polecam prosty program do fakturowania Faktum Faktura. Ma sporo przydatnych funkcji. Widziałem już wiele programów, ale ten na prawdę zasługuje na wyróżnienie.


(dobrygosc) #5

Osobiście korzystam z programu SKP (rozliczam się na podstawie Księgi Rozchodów i Przychodów). Jest to jeden z najdłużej funkcjonujących programów na polskim rynku (od około 20 lat) z kolejnymi aktualizacjami. Zdecydowałem się na niego, bo jako młody przedsiębiorca uzyskałem na niego rabat. Tutaj masz wersję testową (na 60 dni), przed zakupem warto go sobie oklikać.


(Barbaramec01) #6

Szybkafaktura.pl

Nieskomplikowany serwis do wystawiania faktur, rozliczania się z uS, prowadzenia księgowości małych firm


(sdlike) #7

Popularne są obecnie programy działające online (w chmurze). Duża zaleta jest taka, że mamy dostęp do danych księgowych, fakturowania sprzedaży, kontrola należności i innych istotnych rzeczy z każdego komputera podłączonego do sieci. Dobra jest mKsięgowa umożliwiająca prowadzenie pełnej księgowości. Decydują się więc na nie sp z o. o.

Przez to, że działa online można obniżyć koszty obsługi. Wpływa to również na niższą cenę programu niż w przypadku tradycyjnych, stacjonarnych aplikacji.


(Piotrml) #8

Ja używam bardzo prosty Program Fakturka - jest programem typu FreeWare


(Damian Pokolinski) #9

Sprawdź http://FajnyProgram.pl. Ma co trzeba w temacie i jeszcze trochę :smiley:


(Seo Phx) #10

Może to pomoże? http://druki-formularze.pl/


(Seo Escreo) #11

Polecam programy Mega-tech. Na stronce są opisane różne programy do wystawiania faktur i rachunków. To mój drugi program i jestem zadowolona, przede wszytskim dlatego, że jest bardzo czytelny dla mnie.


(Srisri) #12

Polecam internetową: ifaktura24.pl


(Krzysiupietras) #13

Fajne rozwiązanie jest na www.Petra24.plnapierw korzystałem z samego programu, a teraz przedłem na ich księgowość. Wystawiam faktury, wprowadzam kosztowe i wszystko zaraz jest unich. Super sprawa.


(Pearlaga666) #14

najlepsze są te działające na poziomie przeglądarki, sam korzystam z efaktury.org stale jest aktualizowany i nie ma mowy o błędach, w dodatku można wystawiać różne rodzaje faktur, rachunków, not 


(Semtex) #15

Wystarczająco wiele już zostało powiedziane, zaczyna się robić spam i śmietnik, dlatego-> kłódka.


(adik356) #16

Sam stoję przed podobnym problemem. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry program do wystawiania faktur? Zastanawiałem się nad tym - https://wfirma.pl/program-do-faktur-online - czy moglibyście wypowiedzieć się na jego temat?


(Truskaweczka) #17

Sprawdź Program do faktur FakturaLight. Jest dostępna wersja testowa, więc nie musisz płacić , żeby obczaić funkcjonalność


#18

Reaktywacja niegdysiejscych QFaktury: https://github.com/juliagoda/qfaktury (program obecnie przepisany do Qt5) i PKGBUILD dla tworzenia paczki w Archu, Manjaro i pochodnych (w przypadku KaOS należy nieco zmienić nazewnictwo paczek niezbędnych do instalacji, ale w Chakra już chyba nie).


(happypiotr) #19

Word ma też szablon faktury


(elzbieta677) #20

Program do faktur musi być nie tylko prosty, ale też funkcjonalny. A na dodatek spełniać wszystkie wymogi odnośnie fakturowania. Word tego niestety nie ma. Ja od niedawna korzystam z https://afaktury.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Można zmieniać nagłówki, tworzyć faktury na podstawie innych dokumentów. Program monitoruje i windykuje fakturę.