Jaki program do zrobienia kopii systemu lub obrazu przywracania

Miałem program Todo Backup i zrobiony backup, akurat miałem problemy z windowsem, po kilkudniowych męczarniach postanowiłem zrobić backup (na pendrive miałem opcje przywracania, a na dysku D obraz systemu z września). Gdy zrobiłem backup, uruchomił się komputer i ble :confused: Nie mógł odpalić systemu, bo jakiś plik win został uszkodzony lub utracony. Sprawdzałem w kopii, nie było błędów. Jedynie program Todo Backup miał dostępną aktualizację.

Chcę taki program aby taki błąd się ponownie nie powtórzył.

 

PS: Człowiek się cieszył że ma możliwość przywrócenia a tu takie coś, musiałem robić format.

Polecam AOMEI: http://www.dobreprogramy.pl/AOMEI-OneKey-Recovery,Program,Windows,62036.html Pierwszorzędny! Najlepiej wydzielić miejsce na dysku na partycję przywracania. Rzecz jasna, można użyć dysku zewnętrznego. Ratowałem się tym programem bez problemów, ponieważ przywrócenie całej partycji systemowej następuje po prostu przez naciśnięcie klawisza F11 podczas startu komputera.

Ja używam GPARTED . W dobie wirusów szyfrujących całe dyski/partycje (nawet ukryte) najbezpieczniejsza jest kopia zapasowa systemu na dysku zewnętrznym .