Jaki program jaki kodek - problem z odtwarzaniem filmu

Witam,

mam problem z odtwarzaniem filmu, mianowicie gdy odtwarzam allpalyerem to napisy mi się spóźniają i wyskakuje mi błąd aplikacji natomiast gdy chce odtworzyć film bsplayerem to program się sam zamyka po chwili :expressionless: Jaki program jaki kodek do odtwarzania filmu ? Czekam na propozycje/odpowiedzi z góry dziękuje !

Odtwarzasz film z płyty zapewne. Bufor napędu może nie wyrabiać. CZęsto tak jest. Skopiuj film na dysk twardy i dopiero otwórz go Allplayerem.

Ja osobiście mam wgrane tylko kodek K-Lite Codec Pack 3.2.5 Full + bestplayer v 1.0 + Real Alternative. Sprubuj może taki zestaw.PS jaki format pliku z filmem ?

Poczytaj sobie na forum co mówią doświadczeni userzy o paczkach kodeków.

P.S.

Jeżeli to co wyżej nie pomoże to napisz jakie kodeki posiadasz…

nic z tego dalej występuje błąd aplikacji :confused:

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 11:20

posiadam kodeki: real alternative 1.41 czy jakoś tak :stuck_out_tongue: i k-lite

po co się bawić z kodekami skoro mam te co mam i wszystko mi działa bez problemu ^^

clinic wywal wszystkie kodeki i paczki z systemu :!: :!: :!:

Zainstaluj FFdshow, AC3 filter, Real alternative i QT alterinative.

I nie ma bata, ma chodzić wszystko :!: :!: :!:

I nie słuchaj podpowiadczy od codec packów :!:

Witam! Jeżeli masz XP i starszą wersję AllPlayer to błędy będą, też to przerabiałem zainstalul najnowszą wersję i będzie dobrze,przynajmniej u mnie pomogło a kodeki mam K-Lite Codec Pack 3.2.5 Full.Powodzenia

dokładnie popieram usera fiestę. Zrób tak jak Ci mówił. Jeżeli to nie pomoże to znaczy, że film jest jakiś skiełbasiony.

podziałało :wink:

Możesz napisać co pomogło w rozwiązaniu problemu??

to co mi napisał fiesta

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 16:39

!!

No i prawidłowo. Nigdy nie instaluj paczek kodeków.

nic z tego mam film rocky balboa i nic nie idzie