Jaki program ksiegowo-finansowy na Maca?

Jakie programy uzywacie do ksiegowosci? Ja szukam odpowiednika QuickBooks do prowadzenia Ksiegi Przychodow i Rozchodow, ewidencji srodkow trwalych, przebiegu samochodu itp.

Dzieki,

Koliber.NC

Do użytku komercyjnego?

Do prowadzenia ksiegowosci w naszej mikro firmie swiadczacej uslugi.

Spróbuj HansaWorld, ja mam trochę większą firmę i wersję Enterprise (Projekty, Zlecenia usług, CRM itp.), ale dla mniejszych firm chyba jest Books. Nie widziałam nic lepszego na Maca z programów dostosowanych na Polskę.

Dodane 04.03.2011 (Pt) 9:24

Spróbuj HansaWorld, ja mam trochę większą firmę i wersję Enterprise (Projekty, Zlecenia usług, CRM itp.), ale dla mniejszych firm chyba jest Books. Nie widziałam nic lepszego na Maca z programów dostosowanych na Polskę.

Spróbuj HansaWorld, ja mam Books i na Maka nie widziałam nic lepszego jeśli chodzi o programy na Polskę…

Dodane 19.05.2011 (Cz) 15:19

Spróbuj HansaWorld, ja mam Books i na Maka nie widziałam nic lepszego jeśli chodzi o programy na Polskę…

A korzystał ktoś z Was z wFirmy? Tu: http://sprytnafirma.pl/wfirma o nich mozna poczytac. Chodzi mi głównie o program do fakturowania? Dopiero zaczynam własny biznes i nie bardzo wiem na co się zdecydować. Moglibyście mi coś doradzić? Korzystacie może z biura rachunkowego? Jak ceny?

mario_222, z tego programu co pytasz nie korzystałem. Za to mogę Ci polecić program Quatra. Naprawdę fajny w obsłudze, jest to zarówno program do fakturowania, program finansowo-księgowy oraz program kadrowo-płacowy umożliwiający korzystanie z wygodnej i bezpiecznej księgowości online. Zobacz sobie. :slight_smile: