Jaki program nawigacyjny na Androida?

(12chrapek12) #1

Witam,

poszukuje programu nawigacyjnego na Androida.

Jedyne co wymagam to:

• aby był darmowy,

• najlepiej jakby działał offline (Online może być tylko musi naprawdę mało zabierać transferu)

• aby bez problemu działał z połączeniem: Nawigacja + Yanosik (Yanosik nie nadaje się do nawigowania).

Kiedyś korzystałem z AutoMapy (Wersja testowa na 7dni) i działała bardzo dobrze.

Jedyne co ja znalazłem to OSMAND mapy i nawigacja, Here oraz Mapy Google;) (Oba średnio działają a Here wymaga rejestracji do działania offline czego chcę uniknąć).

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam 12chrapek12.

PS W sobotę rano wyjeżdżam w długą trasę (970km w jedną stronę), więc potrzebuję tych programów w miarę szybko.

(Martin8731) #2

OSMAND jest wzglednie dobry

(12chrapek12) #3

A coś oprócz tego?

Pozdrawiam 12chrapek12

(piteq) #4

http://forum.android.com.pl/forum/480-nawigacje/

(Ivanowicz9) #5

Najlepsza nawigacja na androida to według mnie SYGIC, ale jesli chodzi o darmową to OsmAnd

(Martin8731) #6

Osmand ma jakis cyrk. Mnie do miejscowosci oddalonej o 16km wyznacza trase na odcinku 46km. Nieufalbym do konca tej nawigacji

(Michał_misiek) #7

Wypróbuj SYGIC’a,

musisz sam określić który program nawigacyjny przypadnie Ci najbardziej do gustu.

(cinkibolek) #8

HERE, bardzo dobra nawigacja. Nie wiem jaki problem się zarejestrować, nic im tam takiego nie podajesz, a maila do rejestracji to sobie załóż jakiegoś nowego jak się martwisz o swojego. Sorry, ale nie rozumiem co za problem z tą rejestracją, a nawigacja jest naprawdę dobra.

(skrzek) #9

yanosik - informacje podawane o trasie, czasem potrafią zaoszczędzić godziny spędzone w korku.

(Litespeed) #10

Jeśli ma być offline to Sygic jest najlpeszy. Choć ja i tak preferuję online google maps.