Jaki program nawigacyjny na Androida?

Witam,

poszukuje programu nawigacyjnego na Androida.

Jedyne co wymagam to:

  • aby był darmowy,

  • najlepiej jakby działał offline (Online może być tylko musi naprawdę mało zabierać transferu)

  • aby bez problemu działał z połączeniem: Nawigacja + Yanosik (Yanosik nie nadaje się do nawigowania).

Kiedyś korzystałem z AutoMapy (Wersja testowa na 7dni) i działała bardzo dobrze.

Jedyne co ja znalazłem to OSMAND mapy i nawigacja, Here oraz Mapy Google;) (Oba średnio działają a Here wymaga rejestracji do działania offline czego chcę uniknąć).

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam 12chrapek12.

PS W sobotę rano wyjeżdżam w długą trasę (970km w jedną stronę), więc potrzebuję tych programów w miarę szybko.

OSMAND jest wzglednie dobry

A coś oprócz tego?

Pozdrawiam 12chrapek12

http://forum.android.com.pl/forum/480-nawigacje/

Najlepsza nawigacja na androida to według mnie SYGIC, ale jesli chodzi o darmową to OsmAnd

Osmand ma jakis cyrk. Mnie do miejscowosci oddalonej o 16km wyznacza trase na odcinku 46km. Nieufalbym do konca tej nawigacji

Wypróbuj SYGIC’a,

musisz sam określić który program nawigacyjny przypadnie Ci najbardziej do gustu.

HERE, bardzo dobra nawigacja. Nie wiem jaki problem się zarejestrować, nic im tam takiego nie podajesz, a maila do rejestracji to sobie załóż jakiegoś nowego jak się martwisz o swojego. Sorry, ale nie rozumiem co za problem z tą rejestracją, a nawigacja jest naprawdę dobra.

yanosik - informacje podawane o trasie, czasem potrafią zaoszczędzić godziny spędzone w korku.

Jeśli ma być offline to Sygic jest najlpeszy. Choć ja i tak preferuję online google maps.