Jaki program ?,potrzebuje pliki....bez drzewa folderów (XP)

Przykładowo.

Mam 6000 tysięcy czcionek. I kazda pojedyncza czcionka jest w foldrze sa rowniez niektore w podfolderach

Chce je mieć bez tych folderow tego calego drzewa w jednym katalogu.

Reczne przezucanie tych czcionek do jednego folderu zajelo by mi duzo czasu.

Czy jest jakis program pod XP ktory utleni mi te katalogi a pliki z czcionkami przesunie w jedno miejsce.???

Chodzi mi o jakis automat.Czytałem o xxcopy (ale interfejs jet dziadowski).A przesuwanie z poziomu szukaj… (wyszukaj pliki nie wchodzi w gre)

Z góry dziękuje

skorzystaj z wyszukiwarki.

Jeśli w tym folderze są same czcionki i foldery z czcionkami to po prostu ogranicz szukanie do tego katalogu i wpisz *

Jeśli jest tam więcej rodzajów plików, z których po wyszukaniu pierwszym sposobem nie da się łatwo wyłuskać czcionek rozmieszczając według typu to wyszukaj każde rozszerzenie czcionek z osobna (.ttf i inne)

Potem w wynikach zaznacz i skopiuj czcionki do nowego katalogu, jak skończysz to stary usuń i nadaj nowemu jego nazwę.

Czyli co jednak robota na piechote ? Kurde…nie ma jakieś programu ?

Korzystasz z Total Commandera? Daj wyszukiwanie tak jak wyżej pisano wg typów rozszerzeń. Jak znajdzie wszystkie pliki z danym rozszerzeniem kliknij “Wpisz do okna”. W lewym oknie utwórz sobie jakiś tymczasowy katalog, potem F6 (przesuń) i po sprawie. Potem tylko podmienisz katalog źródłowy (systemowy).

ale to banalne

patrz

masz folder nie?

naciskasz F3

oddzielasz pliki najlepiej według typu i zaznaczasz i wycinasz i masz wszystko w 1 folderze

napisane łopatologicznie