Jaki program szpiegowski na ipada?

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow. :slight_smile:

Poszukuje dobrego najlepiej darmowego programu szpiegowskiego przeznaczonego na ipada.

Program mogę zdalnie sama zainstalować na ipadzie,najbardziej mi zależy by po zainstalowaniu był niewidoczny tak by moje dziecko nie mogło go zidentyfikować i aby pokazywał jakie str www przegląda moja pociecha oraz na jakie portale się loguje,chciałabym tez aby program był w miarę prosty w obsłudze a nie jakiś mega skomplikowany i aby szybko się go instalowalo.

Jeśli znacie jakiś fajny program i polecicie to będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam wszystkich ciepło.

Kasia.

Możesz sprawdzić historię przeglądania wchodząc na przeglądarkę, a następnie klikając taką otwartą książkę. Jeżeli nie usunie, to będziesz miała wszystko podane jak na tacy :wink:

Wiesz co? Gdyby było to takie proste to nie prosilabym o żaden program. Niestety mój syn jest za cwany na takie nr. :wink:

To nie mam pojęcia, ja korzystam z iPad’a brata i znam opcję, która nawet nie zapisuje historii przeglądania. Po otworzeniu nowej karty jest ustawienie “Prywatne”, którego może używać. Jeżeli o coś go podejrzewasz, to powiedz, że idziesz do sklepu czy gdzieś, wejdź za 2 minuty do domu i powiedz, że zapomniałaś jednej rzeczy, a miałaś zapisaną w notatkach na iPadzie, wchodzisz w historię i tak szybko chyba nie usunie, prawda? :slight_smile: