Jaki przewód USB-C do monitora

Witam,

Posiadam monitor DELL P2421DC który będę chciał używać z laptopem Dell Inspiron 5505. Zarówno monitor jak i laptop mają port USB-C który ma mi pozwolić łączyć się do monitora tylko jednym kablem (używam monitora jako Hub USB).

Typów USB-C jest już teraz tak dużo, że się w tym nie łapię. Ze specyfikacji laptopa można się dowiedzieć, że jest to usb 3.2, ale nie potrafię znaleźć takiego przewodu w necie. Pomóżcie proszę jaki kabel powinienem kupić żeby mi to wszystko fajnie grało (z DisplayPort i Power Delivery).

Do monitora masz dołączony odpowiedni kabel USB-C :wink:

W jakim języku to zdanie napisałeś?? :stuck_out_tongue:

Nie czepiam się tylko z przymrużeniem oka pytam :slight_smile:

Pierwotny post edytowałem bo po chwili doczytałem, że autor już posiada monitor i nie zmieniłem jak widać wszystkiego. Pierwsza wersja była napisana z założeniem, że dopiero kupuje monitor.
Dzięki za zwrócenie uwagi.

Tyle, że tu nie jest problemem czy “będzie miał” czy “ma”, bo pewnie nie ma, skoro pyta.

Ale ze mnie gapa. Faktycznie teraz sobie przypomniałem że był taki przewód i faktycznie miałem go w szufladzie. Dzięki za przypomnienie bo na śmierć o tym zapomniałem!
Czyli mogę mieć pewność że ten kabel obsłuży mi obraz + zasilanie laptopa? Teraz nie jestem w stanie sprawdzić bo jeszcze nie mam tego lapka.

Na 98% tak :wink:

Czasami ludzie zapominają/niewiedzą co mają dołączone do produktu, a że nie było podanych wymagań np co do niestandardowej długości to zaproponowałem najprostsze rozwiązanie :wink:

1 polubienie