Jaki RAM mam kupić

Mam 2GB ram DDR2 i chcę dokupić kolejne 2GB.Czy wystarczy że kupie 2gb DDR2 obojętnie jakie czy musi być to tej samej firmy jakiej mam teraz?

musisz kupić kość z taką samą częstotliwością jak twoja zainstalowana już w komputerze.

Najlepiej żeby też była tej samej firmy

Ok dzięki a procesor Athlon 64 X2 Dual core 4400+ nadaje się do gier czy lepiej Pentium® Dual-Core E6500

To są dwa inne procesory. Myślę że dual-core jest wydajniejszy ale w tym temacie niech inni się wypowiedzą

ja nie preferuje amd a sam posiadam pentium dual core E6600 ( miesiąc temu dałem 230zł ) i nie gardzę za takie pieniądze to dość dobry sprzęt

Mateusz62 , dużo przepłaciłeś :stuck_out_tongue: Za niewiele więcej (jak trafisz to za 270zł dorwiesz) mogłeś dostać Quada Q6600 który składa się właśnie z dwóch E6600 (można powiedzieć sklejka) :slight_smile:

Czy między procesorami które wymieniłem jest duża różnica w działaniu gier programów?

Szotek- to jest mój procesor (link) kupowałem w tym sklepie a teraz nawet 17 zł droższy. :slight_smile:

http://www.x-kom.pl/p/56990-procesor-pentium-775-intel-dual-core-e6600-306ghz-2mb-box.html

Nie zdecydowałem się na 4 rdzenie ponieważ bardzo się grzeją to jest jeden fakt po drugie tylko gry wykorzystają taki procesor a ja nawet karty graficznej nie mam , komputera jedynie używam do internetu muzyki czy oglądania filmów. :stuck_out_tongue:

Wyginacz co do działania gier jest duża różnica według mnie mniejszą awaryjnością temperaturami i w wydajności lepiej sprawuje się intel :smiley: