Jaki realm PVP w WoW


(Mgrochocki1) #1

Witam! Dzisiaj kupuję sobię WoW-a. Grałem na piracie ( wiem wiem) ale te serwery to jedna wielka pomyłka. Mam zamiar grać Ally. No i tu moje pytanie : Jaki realm wybrać (musi być PvP) na którym grają polacy i nie ma lagów. Nie chcę aby był to realm bez ludzi. Słyszałem o burning Legion ale on pogobno strasznie przeludniony, że lagi itd. A zapomniałem będę grał narazie bez dodatku.

Pytanie bonus:

Jakie AddOny polecacie? Coś do Questów itd.


(Norbertkrajewski) #2

Co do realmu to nie wiem, bo od 3 lat gram PvE. Addony? Zdecydowanie Quest Helper! Z nim wykonywanie questów jest bardzo szybkie i przyjemne. Znajdziesz go (i wiele innych) na http://www.curse.com/


(Mgrochocki1) #3

Znam tą stronę. :slight_smile: Quest helpera też. Jakiś czas go używałem ale jakoś nie przypagł mi do gustu. Ściągnołem Carbonite Quest zgodne z WotlK na triala ale jak włączam mapę to się zawiesza i za jakieś 30 sec odwiesza i tak w koło macieju... A jakieś AddOny które odkrywają mapę? Dobry jest ponoć Cartographer ale nie ma go w wersjii WotlK. A może jest ale nie na tej stronie?

@EDIT

Sorki mam cartographera ale nie wiem czy działa. Na wowinterface.com nie ma wotlka.


(Norbertkrajewski) #4

Nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć Blizzard nie bardzo lubi programy odkrywające mapę. Ogólnie dla mnie najlepszym zestawem addonów, bez którego nie wyobrażam sobie gry, był Cosmos UI. Piszę "był", bo właśnie przestał być rozwijany. Zamiast niego zainstaluj Titan Panel http://wow.curse.com/downloads/wow-addo ... panel.aspx i koniecznie spędź chwilę na konfiguracji.


(Mgrochocki1) #5

Kolega wgrał mi kiedyś coś podobnego : FuBar. Kiepsko to działało. :slight_smile: To zobacze napewno. :slight_smile:

EDIT:

To jak z tym realmem?

EDIT2:

Kupiłem WoW-a!

Gram jednak Trollem Rougem. :slight_smile:

Dzięki za wszystkie addony. Wszystkich używam. XD

Gram na Vashj.

A na koniec: FOR THE HORD!