Jaki router dla 2osób?

Witam,

Jaki router polecacie dla 2osób, przy neostradzie 640 :?:

netgear

D-link DSL-524T

A może coś więcej napisali niż same modele :?:

Akurat ten, a nie inny :?:

:frowning:

d-link lub linksys , za niezawodność i dobrą jakość w porównaniu z przystępną ceną…

w sumie jeszcze to łatwość konfiguracji i ogólna popularność co wiąże się z dużą pomocą społeczności internetowej

pasuje ? a mój typ to d-link g624t

A co sądzicie o Edimaxach ?

A konkretnie 7064g+A :?:

:o

Mimo że prowadzę sieć w której mam 500 osób a wcale nie uznaje się za fachowca w dziedzinie sieci teleinformatycznych to takich bredni jeszcze nikt mi nie powiedział jak ty wypisałeś.

Niezawodność :shock:

Dobrą jakość :shock:

Przystępna cene :mrgreen: (no za 100zł :x )

To jaki mam wybrać w końcu :?:

Macio117 , Linksys WAG200G.

Ten Linksys WAG200G, wygląda na dobrego, więc i go wybiorę :-o

Macio117 , sam taki używam i mogę potwierdzić jego jakość.

W komputer świat (za 6zł około) jest ranking routerów. Pisze tam wszystko o routerach itp… Sa to testy routerów do 400zł ja mam ten na 9 pozycji i mi sie dobrze sprawuje :mrgreen:

A mógłbyś przepisać ten ranking, ale chciałbym, aby yły te do 250-270zł…

PaPuX administruje paroma sieciami lub w jakiś inny sposób się nimi zajmuję i do każdej pcham sprzęt w/w firm

nigdy nie miałem problemów

nie mówię o routerach za 100zł…

Gratuluje bo ja się sparzyłem na linksysach ładnych parę razy bo z początku myślałem że każdemu może się zdarzyć spalenie routera, ale przyszło lato i się urządzonka zagotowały bodajże 4 z 6 jakie posiadałem w sieci.

nie ładnie wyglądała płyta główna routera wypalona na wylot, ale to może moje banialuki.

Obecnie używam SMC i Netgear i wszystko śmiga już bez awarii 5 lat.

A jakie modele z Netgear lub SMC są dobre :?:

Ja polecam ze swojej strony router D-Link DSL-524T. U mnie pracuje bezawaryjnie już prawie pół roku

A czy są takie problemy, jak czasami po odłączeniu zasilania straci konfigurację zapisaną przez Ciebie :?:

Oczywiście, nie zawsze, ale czy są takie przypadki :?: