Jaki router do internetu mobilnego?

Witam, widziałem w niektórych routerach wejście USB i chciałbym się dowiedzieć czy jest w ogóle taka możliwość, że ktoś mieszka poza miastem i nie ma linii TP lub jest nieopłacalna neostrada i ktoś kupuje sobie Play Online lub iPlus nie po to aby jeździć z komputerem ale po to aby w domu korzystać z łącza na paru urządzeniach np komputer stacjonarny komórka z Wi-Fi i laptop, jest możliwość skonfigurowanie takiego mobilnego internetu z udziałem routera ??, tak aby z routera leciał kabel do komputera stacjonarnego a do komórki l laptopa było połączenie na Wi-Fi. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Są routery obsługujące modemy 3G. Jest także specjalny mini-router od play’a, do udostępniania internetu. O takiej możliwości jak ty piszesz nic nie słyszałem.

raczej nie ma takiej opcji, routery maja okreslony zasieg do iles tam dziesieciu metrow zalezy od klasy, nie ma mozliwosci zeby siegaly poza jakies miasto. Mozna do nich podlanczac rozne radia i skierowac je na cel, lecz w zaleznosci od odleglosci cena radia rosnie. Tansze rozwiazanie to wziazc sobie wziazc tylko i wylacznie abonament na internet bez telefonu.

PS ostatnio dostalem wiadomosc ze nie mam polskich znakow, powody:

  1. angielski windows

  2. angielska klawiatura

  3. po jakiego wala zmieniac na pl

  4. reszta mnie wali

pozdrawiam