Jaki router pod DSL? Planet, D-Link, Asmax?

Witam.

Jaki router polecacie do DSL? Wazne, aby byl niezawodny, latwy w konfiguracji itp.

Ja zainteresowalem sie tymi:

Wypiszcie jezeli znacie zalety poszczegolnych modeli. Mi najbardziej odpowiada ASMAX lub D-Link. Co Wy na to?

Ja polecam d-linka … Ewentualnie jakiegoś Cerberusa. Powód:

te routery są najmniej zawodne, nie rozłączają się bez powodu, nie gubią sygnału, “nie mulą się” podcza korzystania z p2p

Potwierdzam, mam cerberusa od 2 lat, skonfigurowałem go raz, zaraz po zakupie i od tego czasu poprostu obrasta kurzem, nie ma potrzeby go ruszać, jest niezawodny. Pozatym mają dobrą pomoc techniczną

Człowieku zaklinam na wszystkie świętości nie bierz d-linka! !!

To chyba twoj przypadek ja mniałem d-link i uwazam ze to jedna z lepszych firm. Obecnie wi-fi też mam d-linka (3lata niedługo) i wszytsko śmiga

Witam też mam D-Link i śmiga nie nażekam,pozdro

ja d-linka nie polecam juz miałem 3 routery i 1 AP wszystko sie wali jak pisze kolega wyżej i kupiłem planeta wiec nic dodac nic ujac nie ma porównania naprawde raz skonfigurowałem i chodzi wszystko bez problemu! teraz tylko uzywam sprzetu z planeta pozdro!

a wiec… kupilem d-linka di-604. mam pewne pytanie dotyczace tego sprzetu. gdzies wyzej jest odpowiedni temat :slight_smile:

narazie wszystko smiga bez problemu, ale mam wrazenie jakby cos bylo nie tak - moze to tylko moje subiektywne odczucie.