Jaki rower?

Otóż mój kumpel chce sobie kupić rower w cenie do 2tys. zł. Jakiej marki byście polecili rower?. Ma to być rower górski.

Proszę o uzasadnianie swoich wypowiedzi. Z góry dzięki. Pozdro =; =;

djkamilos zadałeś sobie trud przeczytania opisu działów ?? Co to ma wspólnego z działem o forum :o

Sorki pomyliłem se działy.

Dokładnie to chodzi mi o wasze opinie typu: rower marki x jest wg mnie najlepszy bo…

Ma google znalazłem różnego rodzaju opisy, ale jednak chcę się dowiedzieć co zwykły użytkownik roweru sądzi o danej marce.

ja mam Fuji Nevada i nie narzekam :slight_smile:

ja merdida i nie nażekam ale poszukaj dobrze to powinny być komentarze na temat tego roweru.

http://www.google.pl

Ja polecam Giant :P(niemieckie) w 4 klasie sobie kupiłem tej marki rowerek, i przetrwał do dzis :stuck_out_tongue: Ale ja mam już nowy, bo żeby na tamtym sie nie zabił to musiałbym włożyc z 300zł w remoncik a lepiej sobie kupić nowy po jezdzić 2-3lata.

A dlatego może sie wydawać taka mała żywotność, bo jak mam ochote coś porobić to jade sobie na górki i skacze:P albo sie bawie z piskami na asfalcie, a normalny rower miałem w 3 klasie pod, to mi padł za pół roku. Więc teraz mam zamiar kupować tylko “GIANT”-y.

Warte kupienia.

Polecam rame firmy “Trek”. Masz pewność, że sobie zębów nie potłuczesz o kierownice, gdy ci widełki pękną przy skakaniu :lol:

Ja mam dobrego składaka, kupiłem góralka w sklepie rowerowym (450zl) i zacząłem w niego inwestować wymieniając na coraz to lepsze części. Teraz mam naprawdę dobry rowerek 8)

Co do Giant-ów to różne opinie sa. Zalezy do czego ten rower ma służyć( do jakiej jazdy) Ja osobiscie preferuje samemu złożyć sobie rowerek. Ale polecał bym Meride bardzo wytrzymałe dają dobry osprzet i są w miare tanie. Następną marką godnąpolecenia jest Gary Fischer tylko że tu cenna jest inna troszeczke ale co za tym idzie jakość teżjest inna.

Wigry 3 !

Giant

Sam mam Gianta i dobrze się trzyma (Jak na moją jazde :P)

A jaka ta jazda :stuck_out_tongue: ??

Proponuję rowerek do ćwiczeń :wink: A tak szczerze: ja mam starego Rometa odkąd pamiętam, i się jeździ :smiley: Tylko ostatnio szprycha odpadła :rofl:

do 2 tys mozna juz kupic dobry rower

najlepiej przejsc sie do sklepu i cos wyszperac

z marek to proponuje sie rozejzec za merida, garry fisher, giant, kellys

Giant

kumpel ma ten rower i bardzo sobie chwali

Giant

EDIT:

wymienił sobie tylko hamulec przedni na ten tarczowy hydrauliczny, moim zdaniem mogł w tamtym czasie kupic jakiś mechaniczny ale nie ma to jak Hydraulika :lol:

Ja bym polecił meridę, a do 2 tys. to matts 90D.

Sam posiadam i jest git :slight_smile:

:zniesmaczony:

Ile razy jeszcze powtórzysz to samo?

Posty lecą. Proszę pisać na temat.

a ja mam starego “górala” którym zbyszek (ojciec) jezdzi i nie narzeka pomijajac to ze jest po tutingu tzn bez przezutek i cos w nim skrzypi :x kazdy rower jest dobry najwazniejsze zeby mial 2 kola i lancuch :roll: