Jaki serial polecacie?

sporo ogladasz

Dla lubiących mafijne klimaty:

Sopranos- tytuł znany

Oz - serial o więzieniu. Dla tych, którzy lubią produkcje HBO i to niekoniecznie te grzeczne, słodkie i milusie

The black donnellys - krótka (zdaje się 13 odcinkowa) historia irlandzkich braci w USA. Również w klimatach mafijnych

The Wire - 5 sezonów zmagań policji z Baltimore. Bardzo fajnie się ogląda (jeden sezon jest o Polakach :slight_smile: )

Przeczytałem na szybko temat więc jeśli coś wymieniam powtórnie to sorry.

Ja moge polecić takie seriale jak Weeds (Trawka), jest już 5 sezonów, zamówili szósty :slight_smile: Breaking Bad, ciekawy serial. Polecam przeczytać jakąś lepszą recenzje np. na filmweb. The Big Bang Theory- świetny serial komediowy :slight_smile: bardzo fajny klimat. Oglądam również Californication- serial raczej dla dorosłych widzów :stuck_out_tongue_winking_eye: i ostatni Warehouse 13. Serial Scince fiction ale ciekawy.

Pozdrawiam. Mam nadzieje że coś Ci będzie pasować :slight_smile:

Ja polecam csi mayami :mrgreen:

Doctor who

Cobra odzial specjalny

Bez pardonu

Alf :mrgreen:

Kojak

;).

Dr. House (wszystkie serie, serial super)

Prison Break (tak samo jak powyższy)

Nie mam czasu na oglądanie seriali, ale te dwa powyższe są naprawdę dobre i z całego serca je polecam.

Supernatural polecam(;

Dwóch i pół ; ))

Napisałem w pierwszym poście, że Dr.House’a i Prison Break’a już widziałem.

Prison breka z lekka tandeta… 1-3 sezon fajny, ale potem to już nieźle namieszali, że aż się oglądać nie chciało…

A ja zaczynam już 4 sezon Prison Break’a i jedyne co mogę powiedzieć to to, że to najlepszy serial jaki w życiu oglądałem ( no może poza 1 sezonem Lostów ) Dr. House obejrzałem dopiero 3 pierwsze odcinki 1 sezonu, ale jak narazie nie zachwycił mnie jakoś bardzo znacząco… Może zmieńmy trochę ten temat i zamiast wypisywać po 100 razy, że polecacie dany serial będziemy pisać co nas w danym serialu urzekło :wink:

Ja z seriali najbardziej lubię Merlose Place 2009

Battlestar Galactica -super serial. Momentami trochę monotonny ale niektóre odcinki tak wciągają że można obejrzeć 10 za jednym razem, oczywiście o ile ktoś chodź odrobinę się s-f interesuje…

Fajnie opowiedziana historia, ciekawe zakończenie więcej poczytaj tutaj:wikipedia

Co Ludzie Powiedzą. Komediowy Serial który możesz fajnie przerobić za pomocą Ivony.;] :stuck_out_tongue:

@up - Byłaby to miła alternatywa od parodii Gothica i Władcy Pierścieni. :stuck_out_tongue:

Knight Rider - leci co czwartek na tvp1. Niestety tylko 17 odcinków

daleko od noszy :lol:

no a tak na poważniej to Fringe ,Californication no i teraz Dextara zacząłem oglądać powoli i zapowiada się nawet nawet

Dodane 28.02.2010 (N) 20:01

ech to już nie to co stary Knight Rider , ten nowy czasami bywa żenujący no i te kosmiczne transformacje :expressionless: coś im się pomyliło z innym filmem chyba … ale i tak obejrzałem wszystkie odcinki :wink:

miecz prawdy, m jak miłość , barwy szczęścia, 24 godziny

Kontynuując

Moda na sukces, Plebania, Samo Życie, Na dobre i na złe, Klub Szalonych Dziewic, Californication, Usta usta,

a tak na serio może to już ktoś mówił ale polecam two and a half man xD

dlaczego Californication umieściłeś w tych serialach nie na serio ? fajny serial , taki trochę inny … nie wiesz co tracisz :slight_smile: chyba że ci rodzice nie pozwalają oglądać, jak by nie patrzeć to 18+ :lol:

spartacus blood and sand