Jaki serial polecacie?

Alternatywy 4 i Czterej Pancerni.

Polecam :arrow: Usta Usta i :arrow: Klub Szalonych Dziewic :stuck_out_tongue:

a z zagranicznych :arrow: Lost

a daj spokój z tym lost! obejrzałem cały 1 sezon, i miałem dość, nie wiadomo o co chodzi… z 2SE dałem sobie spokój… szkoda życia, na badziewie.

Fajny jest Dr. House, tylko 1 odcinki nie są zachęcające, a kolejne wymiatają

Żaden - seriale to zło jest.

Lepiej jakiś dobry film, niż (taki przynajmniej trwa max 2-3h), a serial ciągnie się niczym spaghetti i musisz ciągle o tej samej porze siedzieć przed TV.

Kiedyś oglądałem tego całkiem sporo, ale teraz staram się nie przyzwyczajać - i nie zaczynam oglądać nowych.

Nie trzeba siedzieć cały czas przez TV. Istnieje coś takiego jak Ipla i jest jeszcze wiele stron na których można oglądać online. Po za tym nie widziałem jeszcze żadnego filmy który miałby ocenę 9.8 na IMDB. A taką ocenę ma właśnie Dr. House. Według mnie jest to najlepszy serial który do tej pory widziałem :wink:

Majka, BrzydUla

desperate housewives, zdecydowanie

A co sądzicie o serialu ‘Jericho’ ?

Zamierzam właśnie zacząć go oglądać, opis wydaje się ciekawy, ale wole od Was usłyszeć jaki jest :wink:

PS. jak coś to polecam stronę www.serialeifilmy.pl do oglądania seriali/filmów :slight_smile: przetestowałem wiele stron, ta jest nowa i najlepsza ;]

House M. D. ^^ Według mnie najlepszy serial wszech czasów (pomijając Świat wg. Kiepskich) ^^

Jericho jest ponoć bardzo ciekawy, kumpel mnie namawia od miesiąca żebym wreszcie obejrzał chociaż jeden odcinek… Ale jakoś nie mam czasu teraz :stuck_out_tongue_winking_eye:

Wznawiam temat bo duużo z wymienionych seriali już widziałem i nie wiem co dalej ze sobą zrobić. :stuck_out_tongue: Tym razem wymieniajcie tylko seriale zagraniczne.

Może “Zabójcze umysły - Criminal Minds” ?:]

Breaking bad i Dark Angel (wiadomo dlaczego :stuck_out_tongue: )

jeżeli ktoś jest uzależniony od seriali to polecam stację FoxLife można się naoglądać do woli xD

Breaking Bad nawet całkiem niezły. :wink:

Dodane 23.09.2010 (Cz) 19:06

Polecam miniserial “Taken” o UFO.

Od 21 września jest w TV 7 sezon Dr. Housa. W Polsce będzie dopiero za rok, bo teraz puszczają 6 sezon. Ale zawsze możecie sobie pobrać odcinki, i oglądać z napisami :smiley: Tak jak ja :slight_smile:

polecam klasyk Z archiwum X :wink: Właśnie jestem w trakcie 3 serii

Gwiezdne Wrota :smiley:

Niestety niektóre odcinki są z leksza nudne, ale poza Housem to wg mnie jeden z lepszych seriali ;]

24 godziny, wg mnie świetny serial :slight_smile:

X-Files spoko ale ma 12 sezonów, głowa boli od samej wiedzy o tym. ;p