Jaki serwer dla Joomla 1.5.11?

Witam, proszę o radę - jaki wybrać najlepszy darmowy serwer dla Joomli 1.5.11?

unl.pl

Praktycznie prawie każdy. Joomla nie ma jakichś specyficznych wymagań co do serwera/bazy danych.

Mam wielka prosbe. Po wgraniu joomli na serwer i przejsciu na stronke pokazuje mi sie cos takiego:

Warning: include(/virtual/f/i/filipho.ugu.pl/libraries/pattemplate/patTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/f/i/filipho.ugu.pl/libraries/loader.php on line 80

Warning: include() [function.include]: Failed opening ‘/virtual/f/i/filipho.ugu.pl/libraries/pattemplate/patTemplate.php’ for inclusion (include_path=’.:/usr/share/php:/usr/share/pear’) in /virtual/f/i/filipho.ugu.pl/libraries/loader.php on line 80

Fatal error: Class ‘patTemplate’ not found in /virtual/f/i/filipho.ugu.pl/libraries/joomla/template/template.php on line 29

Probowalem na roznych serwerach i nic. Nie wiem co to oznacza. Jestem poczatkujacy dlatego prosze o pomoc bardziej doswiadczonych webmaster’ow :slight_smile: Dodam, ze wgralem teraz pliki joomli na serwer ugu.pl

Jezeli temat wybralem zly temat to prosze o przeniesienie.

Niedokładnie wgrałeś paczkę instalacyjną na serwer FTP.

a jesli chodzi tutaj o serwer to lua.pl aktywacja konta bodajze 1zl ale ten serwer naprawde dobrze sie spisuje a jesli nie to ugu.pl albo cba.pl

Bez wątpienia najlepszy a zarazem darmowy serwer to http://www.000webhost.com/251651.html bez reklam szybki i stabilny