Jaki serwer?

Witam.

Posiadam stronę, silniku wordpressa, na której jest max 300 osób online.

Ostatnio przy takich ilościach serwer na nazwa.pl nie wytrzymuje.

W myphpadmin zczytałem oto taki błąd: maksymalna liczba połączeń liczona na bazę w ciągu 1 godziny przekroczona. Max 15000.

Dodam że dziś już 2 razy się tak posypało.

Drugi raz przy 180 osobach.

Proszę o odpowiedź.

Wiesz ostatnio czytalem u kogos na blogu ze oni celowo robia takie klocki i nie ma nic z tym ze hosting sie nie wyrabia. Ale każdy ma swoje zdanie. Poszukaj w googlu napewno znajdziesz.

Swoja droga niektore dodatki do wordpresa nie sa napisane optymalnie, to pozniej takie klocki wychodza:)

Trochę pracowałem nad stroną żeby ją zoptymalizować, już przy takiej ilości osób online chodziła całkiem płynnie.

Tylko chodzi o te limity…

Dodam że na linuxpl.com napisałem im jakie są problemy na nazwa.pl i polecali mi swoje serwery vps.

Co wy na to?

Najtańszy 49zł msc :frowning:

Nie myślałem żeby był mi potrzebny aż tak konkretny serwer. Jak na tą chwilę.

Moim zdaniem livenet się sprawdzi jest tani i bardzo skuteczny.

Serwery www czy dedyk?

Chodzi o to czy rzeczywiście potrzebny mi jest vps albo dedyk do tej strony, patrząc na to że były problemy tylko z tym limitem. Strona działa wmiare płynnie.

dedyk na 300 wejść? No too przesada! pamiętaj, że dedyk to specjalny komputer dla ciebie!

O to mi chodziło.

Więc zostaje alby zwykły hosting www albo vps.

Wiadomo że vps jest droższy od zwykłego serwera.

A ja chce połączyć cene z jakością.

wahuu , 6GB/transfer n/o CPU 10% spokojnie Ci wystarczy: http://www.glowanet.pl/hosting-bez-limitu-transferu.html

za 219,60 zł (180zł netto) rocznie.

Jak na razie wybrałem serwer z linuxpl.

Zobaczymy czy się sprawdzi.

Po kilku godzinach używania mogę powiedzieć że na razie mam pozytywne odczucia, jedyne co mnie zaniepokoiło to długie wgrywanie plików na serwer ftp, dłuższe niż na nazwa.pl i superhost.pl