Jaki skrypt forum?

Witam! Chcę poprowadzić forum. Niestety nie mogę się zdecydować jaki skrypt wybrać.

Proszę o głosowanie w ankiecie

Phorum to po prostu strona pozwalająca założyć forum w phpBB 2 i 3. Co do ankiety to phpBB 3 najlepsze. Proste i funkcjonalne :slight_smile:

Wejdź na www.phorum.org

Też jest taki skrypt :slight_smile:

phpBB3 lub MyBB. MyBB jest raczej trochę lepsze, bo stabilniejsze, bezpieczniejsze i szybsze od phpBB3. Ostatnio dużo się słyczy o hackowaniu phpBB3. :wink:

Ja brałbym phpbb3, a najlepiej IPB, ale to płatne.

Ryś , Tego to nie wiedziałem. Myślałem, że chodzi o Phorum.pl. Sorki :stuck_out_tongue:

Paweł3779 ,

Co do skryptu phpbb3…

Jeżeli forum jest dobrze zabezpieczone i każda dziura w systemie forum jest załatana to trudno będzie podejść z jakimś exploitem aby hacknąć forum :slight_smile:

Płatne: vBulletin + SEO Packi itp.

Darmowe:

Oczywiście phpBB3. Nie słuchaj innych ( xD ). Bardziej niebezpieczne od phpBB3 jest po prostu dziurawy serwer :). Jak wudzie wersja phpBB3.1, to zobaczysz, na co stać ten skrypt (poza tym, że developerzy są… dziwni).

Wszystko można osiągnąć MODami i hackami. Nie ma rzeczy niemożliwych.

Nie dawno phpBB wypuściło automoda dla phpBB3. Od czyta pliki MODXa i samemu instaluje mody - OD RAZU CI GO ODMAWIAM. Ja nie korzystałem, ale czuję na kilometr, że to niewypał.

Dodatkowo służę pomocą na DP oraz phpBB3.pl. Jesteśmy najaktywniejszym supportem phpBB w Polsce :).

Ja polecam phpBB3, bo moim zdaniem to bardzo czytelny skrypt. Tyle, że się trochę wystraszyłem tego hackowania. Poza tym fajny skrypt. :wink:

Ryś , zrobiłeś ankietę na forum które jest oparte o phpbb3 ;/ , jak sadzisz jakie wyniki będą ? wiadomo ze phpbb3.

xulu , ale użytkownik tu nie decydował. Natomiast jak by było, głosowałbym za IPB, vBulletin jest dla mnie “DOSowate”, a phpbb - opatrzone.

Na małe forum, dla początkującego może Przemo?

Jeśli jakieś większe forum zamierzasz założyć co vB oczywiscie. Jeśli nie masz kasy do phpBB3. zainstaluj wszystkie, przetestuj, który ci bardziej odpowiada, wybierz :wink: Każdy ma swoje +/-. Nie polecam jakiegoś tam phorum, nie znane. Wybieraj spośród:

Płatne:

vB, IPB,

Darmowe:

phpBB3/2

phpBB by Przemo

MultiBB,

SMF i w ostateczności myBB.

Przetestuj wszystkie :stuck_out_tongue:

Z darmowych tylko MyBB :slight_smile:

Płatne:

1.IPB

2.vB

Darmowe:

1.PhpBBbyPrzemo / PhpBB3 / SMF (fajny,często aktualizowany skrypt)

  1. Inne :slight_smile:

Zależy też czego potrzebujesz od forum :slight_smile:

No to poleciałeś po całości, na prawdę…

A dlaczego nie, na małe forum Przemo nie jest taki zły. Do sprawdzenia co i jak, oblookania podstaw :wink:

smf nie polecam, najlepsze mybb

Złe nawyki rodzą tylko problemy…

Ja bym jeszcze dodał, że naprawdę dobrym skryptem jest PunBB. Duże możliwości, przyjemny i cała masa rozszerzeń do niego. No, ale jak już człowiek się do phpBB przywyczai…

Polecam MyBB