Jaki skrypt sklepu intenetowego?


(Paluszekmich) #1

Witajcie,

mam pytanie, do osób, które zetknęły się przy pracy ze sklepami internetowymi.

Sam zastanawiałem się nad SOTE, albo ostatnio jak przeglądałem opinie różnych programistów, pozycjonerów itd, pisali, że ten skrypt to masakra. Czytałem też o Shoper.pl, ale też niektórzy różnie się o nim wypowiadali.

Zależy mi na funkcjonalności, przejrzystym szablonie i możliwościami integracji, możecie mi coś doradzić ?


(struart) #2

Pomyśl o Prestashop skrypt jest darmowy, a możliwości integracji (dużo modułów płatnych i darmowych), rozbudowy i konfiguracji niezliczone. Ma wbudowane funkcjonalności sprzyjające SEO.


(djgrzenio) #3

ja polecam polski produkt GekoSale


(Paluszekmich) #4

Darmowe nie za bardzo mnie interesują, ponieważ w nie trzeba włożyć więcej pracy i programowania trochę, żeby dostosować do potrzeb.

A co możecie mi powiedziec o Cstore ?


(Jaro070) #5

Najlepiej wypróbuj wszystkie darmowe skrypty i wybierz coś dla siebie. Koledzy wyżej nie wymienili jeszcze osCommerce.


(antoniolux) #6

Dobrą usługę oferuje shopper u którego można wykupić abonament i mieć za to niezawodny sklep internetowy, dobrze zoptymalizowany, skrojony do własnych potrzeb.


(Ppodbielski) #7

Także polecam shopera, intuicyjny panel administratora, zoptymalizowany pod seo i obsługa klienta rzeczywiście nastawiona na klienta!


(djgrzenio) #8

Co do darmowosci geko to tak ze moduly jak kupony rabatowe sa platne, ale juz bramki platnicze sa free. postawilem kilka sklepow i smiga. template latwo i szybko sie przerabia. dodatkowo rozmawialem z autorem (dobry support prowadzi:) - co moze to bezpłatnie a czase mzapłaciłęm dosłownie kilka złoty za moda jakiegoś) i będzie wersja 2.0 jakoś na luty. Obecnie 2.0 geko można zobaczyć na https://wellcommerce.pl/ tylko to juz inny rodzaj sklepu bo tutaj placimy za support i usługe hostingu. w zasadzie nawet cana jest spoko


(system) #9

na allegro tym handlują może ci podpasuje tylko cena 6 stow http://allegro.pl/sklep-internetowy-pro … 92321.html