Jaki skuter do 8000zł

(Maciekpogo) #1

Witam !!

Może ktoś z was wie jaki można kupiś skuter lub motorower do 8000 zł. Jestem w tych sprawach zupełnie zielony.

(Meason) #2

Rozumiem że 50ccm?

Yamaha Aerox, Aprilla RS 50 (wygląda jak ścigacz 8) )

(Maciekpogo) #3

tak zgadza się

(Kkamlot) #4

nowy czy uzywany ?

(Members92) #5

APRILIA RS 50,Aprilia sr 50 ditech,,Peugeot Speedfight 2 a z czegos tanszego to KEEWAY MATRIX

(Gryzek1) #6

Trochę dołożyć i kupić nówkę yamahę aerox lub gilere runner lub piaggio nrg power. Jeśli nie to kup używany też aeroxa lub runnera i tuning :stuck_out_tongue:

(Masak7) #7

Ja jeździlem swojego czasu nawet dośc sporo skuterami nawet po 400km w tygodniu i z czystym sumieniem moge ci polecić skuter Aprilia SR 50.

Drugą ważną sprawą wartą sprawdzenie jest to, że np tańsze nieznane marki składane są na dobrych podzespałach i czasami po prostu niewarto dokładać bo pamietam że jakiś czeski skuter jest składany na silniku yamahy chłodzonym cieczą a kosztuje o połowe mniej od konkurencyjnej Aprili albo czegoś podobnego

(fiłek) #8

simson s70 lub s51 comfort <--- 2 zacne maszyny a cena to max 2 tysiaki =]

a skuter to moze yamahe neo

simsona sr51 <--- samo zło nie polecam

(Maciekpogo) #9

zdecydowanie nowe

(Gryzek1) #10

Broń Boże keewaya. Dziadostwo i nic pozatym. Tak jak wcześniej mówiłem Sr lub runnera.

(Grzesiekk) #11

też polecam

(Maciekpogo) #12

A co myślicie o CPI GTR ??

(Masak7) #13

Hmm wygląda już nie jak skuter, ale nadal nim jest, no i nowy to wydatek 11 tys, czyli chyba nie warto jak na moje, szczerze mówiac wolałbym dolożyc i poczekac te pare lat na samochód... ale to tylko moje zdanie bo chyba 11 tys to zbyt dużo

(Maciekpogo) #14

tu wcale nie jest taki drogi, co z tego że z 2005 ale nieużywany.

(Masak7) #15

Mówiłeś, ze ma być nowy to po 1 a 2005 to nowy on juz nie jest : /

Po 2 cena nowego z 2007 to 11 tys bez złotówki...

No i po 3 zawsze będzie to 2005r a że nie użwany do 2007 , to juz przy odsprzedawaniu nikogo nie obchodzi, bo to i tak nadal 2005 a nie 2007

(Maciekpogo) #16

a jaka jest różnica czy (nieużywany) skuter jest z 2005 lub z 2007, oprócz daty produkcji

(Masak7) #17

No własnie data produkcj a 2 lata to dużo i napewno nie jest juz warty te 8800, a pozatym nie słyszałeś nigdy, że nieużywany samochód motor itp się psuje ??

(Gryzek1) #18

Nie bierz CPI.

(Craker92) #19

Ten jest bardzo fajny...

(matiit) #20

Bierz używanego aeroxa albo SRke (ale nie ditech), Runner też jest podobno dobry ale nigdy nie miałem/nikt z kolegów nie miał.

Nie zwracaj uwagi na chińskie złomy bo tylko będziesz żałował.