Jaki skuter do 8000zł

Witam !!

Może ktoś z was wie jaki można kupiś skuter lub motorower do 8000 zł. Jestem w tych sprawach zupełnie zielony.

Rozumiem że 50ccm?

Yamaha Aerox, Aprilla RS 50 (wygląda jak ścigacz 8) )

tak zgadza się

nowy czy uzywany ?

APRILIA RS 50,Aprilia sr 50 ditech,Peugeot Speedfight 2 a z czegos tanszego to KEEWAY MATRIX

Trochę dołożyć i kupić nówkę yamahę aerox lub gilere runner lub piaggio nrg power. Jeśli nie to kup używany też aeroxa lub runnera i tuning :stuck_out_tongue:

Ja jeździlem swojego czasu nawet dośc sporo skuterami nawet po 400km w tygodniu i z czystym sumieniem moge ci polecić skuter Aprilia SR 50.

Drugą ważną sprawą wartą sprawdzenie jest to, że np tańsze nieznane marki składane są na dobrych podzespałach i czasami po prostu niewarto dokładać bo pamietam że jakiś czeski skuter jest składany na silniku yamahy chłodzonym cieczą a kosztuje o połowe mniej od konkurencyjnej Aprili albo czegoś podobnego

simson s70 lub s51 comfort <— 2 zacne maszyny a cena to max 2 tysiaki =]

a skuter to moze yamahe neo

simsona sr51 <— samo zło nie polecam

zdecydowanie nowe

Broń Boże keewaya. Dziadostwo i nic pozatym. Tak jak wcześniej mówiłem Sr lub runnera.

też polecam

A co myślicie o CPI GTR ??

Hmm wygląda już nie jak skuter, ale nadal nim jest, no i nowy to wydatek 11 tys, czyli chyba nie warto jak na moje, szczerze mówiac wolałbym dolożyc i poczekac te pare lat na samochód… ale to tylko moje zdanie bo chyba 11 tys to zbyt dużo

tu wcale nie jest taki drogi, co z tego że z 2005 ale nieużywany.

Mówiłeś, ze ma być nowy to po 1 a 2005 to nowy on juz nie jest : /

Po 2 cena nowego z 2007 to 11 tys bez złotówki…

No i po 3 zawsze będzie to 2005r a że nie użwany do 2007 , to juz przy odsprzedawaniu nikogo nie obchodzi, bo to i tak nadal 2005 a nie 2007

a jaka jest różnica czy (nieużywany) skuter jest z 2005 lub z 2007, oprócz daty produkcji

No własnie data produkcj a 2 lata to dużo i napewno nie jest juz warty te 8800, a pozatym nie słyszałeś nigdy, że nieużywany samochód motor itp się psuje ??

Nie bierz CPI.

Ten jest bardzo fajny…

Bierz używanego aeroxa albo SRke (ale nie ditech), Runner też jest podobno dobry ale nigdy nie miałem/nikt z kolegów nie miał.

Nie zwracaj uwagi na chińskie złomy bo tylko będziesz żałował.