Jaki smartfon do 1400zł maksymalnie?

Jaki smartphone do maksymalnie 1400zł? może być ewentualnie używany.

Jeżeli znajdziesz dobrą okazję to bez zastanawiania się kupuj Samsung Galaxy S II - najlepszy smartfon na rynku i niczego lepszego w tej cenie nie znajdziesz :slight_smile: Miałem okazje pobawić się nim u kumpla i naprawdę jest świetny.

Ewentualnie możesz się zainteresować ‘pierwszą generacją’ Samsunga Galaxy S lub czymś od HTC - np. Desire S / Z.

Nowy Samsung Galaxy S - 1245,-

Nowy Sony Ericsson Xperia Play - 1349,-

Nowy LG Optimus 3D - 1399,- (dwurdzeniowy procesor)

Nowy Sony Ericsson Xperia Arc - 1369,-

Witam

Jestem posiadaczem HTC Desire Z od jakiś 3-miesięcy. I powiem tak smartphone do lekkich nie na leży ale po dłuższym czasie użytkowania ręka jak i kieszeń przyzwyczai się do wagi.

Smartphone jest tak że dosyć gruby ale mamy za to na prawdę wspaniałą klawiaturę.

Na początku nie ukrywam miałem problem z pisaniem ale po miesiącu zasuwam :slight_smile:

No i co dla mnie najważniejsze to jakoś wykonania jest najwyższa. Cały Smartphone jest wykonany z aluminium i niewielkiej części z dobrego i twardego plastiku. Spadł mi dwa razy i ani razu nie wypadła mi tylna klapka a nie wspomnę o baterii bo to już przeszłość. :slight_smile:

Na koniec powiem że jest to bardzo dobry Smartphone jak i jego wykonanie śmiało mogę każdemu go polecić kto szuka dobrego HTC-k i ten kto nosi przy sobie ładowarkę.

Pozdrawiam

szczerze mówiąc u mnie faworytem był właśnie ten htc, ale związku z postem SUNBEAM96 zastanawiam się również nad tym lg 3D, warto w ogóle inwestować w tą technologie w telefonach TERAZ?

Przeczytaj recenzję HTC EVO 3D. Jednak ja nie patrzę na 3D, tylko 2core procek.

recenzje to recenzje, ja bardziej ufam bardziej radom wynikającym z praktyk

Ludzie że tak zapytam po jaką cholerę Wam w smartphonie 2 corowe procki ??? Jak Przy owym korzystaniu nie wykorzystacie nawet połowy procesora. Za rok na pewno ale nie na ta chwilę wię po co przepłacać? Przy moim HTC Desire Z dam przykład gra Asphalt Adrenaline HD która zajmuje ok 800MB wszoku byłem + programy chodzące w tle i chodzi bez przycinki ani jednej! !!

Więc po co. Zastanówcie się

sorry ale nie wszystkich stać żeby kupować telefon za pół tora tysiąca co roku, wiec kupując patrzy się przyszłościowo

Dodane 29.09.2011 (Cz) 21:52

okazało się że mam okazje i mogę kupić taniej dwa dobre telefony, który wybrać htc desire s cz htc desir hd?

Bierz Desire S.

Bardziej poręczny, lepsze odwzorowanie kolorów ale aparat 5Mpix miast 8Mpix.