Jaki smartfon do 1600zł +/- android

Witam serdecznie. Chciałbym w styczniu lub na początku lutego zakupić sobie telefon z wyższej półki. Tylko nie wiem jaki wybrać i nie wiem czy dobrze wybieram. Aktualnie jestem bardzo zainteresowany honorem 7,ponieważ ma wszystko co by mnie interesowało,ale czekam także na waszą propozycję.

Poniżej umieszczam kilka moich informacji czego oczekuje i co chce aby w nim było.

  • Ekran 5-5,2"

-potrzebuje telefon aby szybko działał,nie będę grał w wymagające gry,ponieważ nie lubię po prostu grać na telefonie.

-dobry przedni oraz tylni aparat,który robi naprawdę świetne zdjęcia,filmy mogą być średnie.

  • interesuje mnie w aparacie m.in. taka funkcja jaką ma honor czy huawei,czyli robienie takich filmików ze zdjęć poklatkowych.

  • ma być szybki

-LTE,dual sim musi być,NFC nie koniecznie.

  • pojemna bateria,na której wytrzymam przynajmniej 24h

  • czytnik lini papilarnych też musi być :slight_smile:

 

 

 

To wszystko,czekam na wasze propozycje. Pozdrawiam.

A myślałeś może o smartfonach LG - http://www.lg.com/pl/smartfony-lte ? Mają fajne modele, w większości spełniające Twoje wymagania, nie wiem tylko jak dokładnie cenowo stoją, ale to też pewnie mocno od sklepu zależy. Teraz w sumie są największe wyprzedaże więc może warto byłoby pomyślec też o tej firmie :slight_smile: Ja mam LG G4s Dual i świetnie się sprawdza :wink:

 

Myślałam ale troche te lg sie grzeją z tego co wyczytałem. A te słabsze sa po prostu słabe:(