Jaki smartfon do 400 zł z LTE i Dual SIM

(leszekkpl) #1

Witam

(Odyniec_Stary) #2

W tej cenie sensowny wybór to Lumia 535 http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/14006699

(walgav) #3

W tym budżecie raczej omijaj androida. Ten system potrafi się wieszać na telefonach ze średniej półki (wiem, bo mam) s co dopiero w tych budżetowych. Jak @Odyniec napisał, lepiej kup Lumie

(leszekkpl) #4

Dzięki za odpowiedź, ta Lumia byłaby ok., tylko że nie ma LTE, a może coś chińskiego z aliexpress ?

(Odyniec_Stary) #5

Do 400 zł ciężko o nowy i porządny telefon z LTE. Na pewno nie kupuj żadnego brandowanego badziewia typu MyPhone.

(dark__jedi) #6

Pytanie tylko czy te LTE jest tak bardzo potrzebne, oczywiście jeśli jest konkretny powód szybkiego transferu dużych plików - to jak najbardziej. W moim przypadku mam w abonamencie LTE, ale korzystam tylko z WCDMA osiągając w speedteście ok 6-8Mb/s. W zupełności wystarcza do komfortowego przeglądania jakichkolwiek treści, łącznie z YT.

(Przemo78) #7

Po ci właściwie LTE.

Jestem w centrum handlowym, wyciągam Lumię 640 LTE, chcę zrobić przelew z konta oszczędnościowego na rachunek, łączę się z netem w 4G… i ZONK brak zasięgu. Kurde centrum dużego miasta i brak zasięgu? Przełączam w opcjach z 4G na 3G i net pojawił się bez problemu. I piszę o sytuacji sprzed niecałego miesiąca.

Nie daj się nabrać na ten cały LTE. Gdybym wiedział, że ten LTE tak “nie działa” to brałbym Lumię 640 dual sim.

(Odyniec_Stary) #8

Jeśli nie masz dobrego pokrycia LTE (lub całkowity brak), to nic dziwnego, że się z tą siecią nie łączy. 

Ja się teraz bawię LTE z Play i jest naprawdę nieźle. Poza godzinami szczytu zasuwa 50-70 Mb/s. W szczycie między 5 a 20 Mb/s.