Jaki smartfon do 500zł max 4.5 cala?

Jakiego fona polecacie? Używany będzie głównie do przeglądania stron i yt.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie.

 

 

…jeśli ma być max 4.5 cala , to rozumiem , że trochę mniejszy też może być …?!  a co do ceny , to wbrew obiegowym opiniom 500 to wcale nie tak mało kasy na smartfon’a  (a w dzisiejszych czasach cena sprzętu spada bardzo szybko) , więc można “wyrwać” coś interesującego nawet za trochę mniejsze pieniądze …      co do wymagań to podałeś , że zależy ci przede wszystkim na sprawnym przeglądaniu internetu i filmikach na YT , to powiem ci , że nie są to jakieś “szczególne wymagania” i większość telefonów na rynku spełnia je (nawet z nawiązką) , więc ze swego doświadczenia poleciłbym ci tanią jak “barszcz” MS Lumia 435 , zalety : superpłynny , stabilny WinPh.8.1 oraz cena , a jeśli coś trochę droższego to : Moto E (można wyrwać poniżej pięciu stówek) zalety : superoptymalizacja pomimo nie najmocniejszych parametrów , co wynika z czystego i “lekkiego” systemu z gwarantowaną aktualizacją , a co skutkuje “przyjemną pracą” z urządzeniem …    poczytaj też inne wątki na tym forum , może coś innego przykuje twoją uwagę … 

moto e nie bedzie miała już aktualizacji druga generacja ma 6,0 i to koniec do 500zł polecam moto g1 ma 4,5 cala jest w miarę płynne a jak wgra się cyanogenmoda to powinna jeszcze przyspieszyć bateria wytrzymuje jeden dzień szukaj modelu z slotem microsd ja mam bez i brakuje miejsca

Do 500 zł dostanie nową Moto G drugiej generacji. Moto E 2014 nie ma aktualizacji, bo ma za słabą specyfikację. Już na Lollipopie działa zauważalnie wolniej w stosunku do Kitkata. 

A ja stawiałbym w tej cenie na Lumię. Możesz znaleźć całkiem porządny model. Na przykład LUmię 730, która obecnie jest do kupienia w dobrej cenie niecałych 5 stówek ( rok temu była prawie o 4 stówki droższa). Na początku może być wprawdzie trochę problemów z dostosowaniem się do wp ale sam obecnie uważam,że jest bardzo intuicyjny. Wady oczywiście również sa. Jak na przykład mała liczba gier. Jeśli jednak nie grasz to się na to nie patrz. No i najlepiej byłoby porównać sobie ceny sprzętu w sklepach. Masz rózne porównywarki cenowe. Możesz rownież skorzystać z targomatu: https://www.targomat.pl/ - wypełniasz formularz i wysyłają Ci najtańszą ofertę.