Jaki smartfon polecacie do 500zł?

Cześć.

Xiaomi Redmi Note 2 ale to już 650zł

Lenovo A806

Witam, 

Okej. Dzięki za propozycję. Mam na uwadze Xiaiomi.

Też polecałbym coś od Xiaomi albo Meizu, ale jeśli nie możesz dołożyć to sprawdź Moto E LTE/Moto G2 albo myPhone L-Line. Powinieneś znaleźć do 500 zł.

Już znalazłem dla siebie smartfona. Jest nim Moto G 2 LTE (2014). Przekonał mnie do siebie. Pod koniec tygodnia kupuje go, jako nowy. 

Można wiedzieć za jaką kwotę?

529zł. Telefon już zakupiony, jako nowy, ze sklepu w Polsce. 

Tutaj za 499 zł http://www.x-kom.pl/p/228703-smartfon-telefon-fablet-lenovo-moto-g-2nd-gen-lte-czarny.html

i tutaj http://www.sferis.pl/p/364917-smartfon-lenovo-moto-g-2nd-gen-lte-czarny-sm4025ae7t1.html

 

 z tego Moto będziesz zadowolony …   podziel się swoją opinią za jakiś czas …   co jest na plus , a co “może” na minus , jeśli coś będzie “drażniące” …   

Mam od dwóch tygodni Motke. Jestem mega zadowolony. Codziennie przeglądam na Motce YouTube w jakości HD również w 60 klatkach. Filmy ogląda się świetnie, bo i obraz jest ostry. Na pewno na plus sam system Android, który jest czysty. Ostatnio zaktualizowałem z Androida Lollipop, do Marschmallow. Po takiej aktualizacji, bateria trzyma lepiej. Jakość dźwięku, jest zadowalająca tym bardziej, że Motka posiada głośniczki stereo. Telefon jest płynny i to jest na pewno na duży plus. Minusem można uznać, rootowanie urządzenia, które jest dość problematyczne, przez co, nie zdecydowałem się na rootowanie. 

Kiedy dostałeś Androida 6.0? Mowa o oficjalnej wersji?

Dziwne. U mnie nic nie ma w OTA i także przez Motorola Device Manager.

Zawsze możesz zaktualizować przez flashtool. Jaki model Moto? Ja XT1072,

XT 1072 z wolnego rynku. Nie chce mi się bawić we flashowanie… Poczekam na dostępność.

Na forach wyczytałem, że inni szybciej dostali aktualizację, jeszcze inni czekają jeszcze. W takim razie, pozostaje Ci czekać. 

o ile wiem moto g 2 i 3 nie miały głośników stereo

Moto G 2nd ma głośnik stereo.

Z tego co tu wyczytałem,to potwierdza się zasłyszana opinia iż motoG to dobry smartfon w akceptowalnej cenie,poleci ktoś jeszcze poza Pawelosem?Jakieś wyraźne minusy ma ten smartfon?