Jaki smartfon?

Kłaniam się , podpowiedźcie proszę ,który ze smartfonow wybrać bo mam niezłą zagwozdkę .W grę wchodzą 3 produkty : 1. POCOPHONE 1 2. HONOR 8 3.HONOR 8 MAX . Jeśli żaden ,to jaki ? budżet 1200 złotych .Mój faworyt to HONOR 8 MAX ,ale mogę być np. błędnie zauroczony ,niemniej parametry ma niezłe ! no i wielkość, a na stare lata to nie jest tak do końca bez znaczenie .Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Rozstrzygałbym pomiędzy dwoma pierwszymi. Poco w dobrej cenie świecił w sferisie i dobrze wypada pod z względem wydajności i optymalizacji urządzenia. Pojemna bateria, dużo Ramu i pamięci wewnętrznej. Aparat wypada jakościowo wypada też bardo dobrze. Plusy Honora 8 to niewątpliwie stylistyka, sama jakość wykonania i jeden z lepszych czytników linii.

Honor 8X Max jest ogromnym smartfonem i pierwszy entuzjazm może rozbić się o codzienność:

Przechwycenie%20obrazu%20ekranu_2019-01-03_18-52-51

Pięć razy bym się zastanowił czy warto. Sam skłaniam się ku “normalnej” wersji (8X) lub Mate 20 Lite - microUSB vs. USB-C.

Kadr z:

I po woli "trzeźwiej " analizuję Wasze sugestie .Bardzo za nie dziękuję -może faktycznie ponad 7 cali to za dużo ! Pozdrawiam serdecznie

Wydaje mi się ze Pocophone jest ciekawą opcją jeśli oczywiście nie zależy Ci np na NFC. Dosyć ciekawy jak na warunki xiaomi ma aparat.

w tym czasie pojawił się tez bardzo fajny honor 8x

też Ciekawa propozycja, ale prawda jest taka że w tym budżecie najlepszą opcją będzie LG G6. Wsklepach typu sferis występuje właśnie w okolicach 1200 zł.

LG kupi za 1199 zł w promocji u autoryzowanych sprzedawców
https://promocje.x-kom.pl/blue-monday?filtry=10_kategoria[56]

LG G6 to niestety dość wiekowe już urządzenie. W podobnej cenie można kupić świetny i stylowy Xiaomi Mi Mix 2, aktualnie wg ceneo najniżej 1269 zł tutaj https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-mi-mix-2-64gb-wifi-bluetooth-gps-lte-nfc-dualsim-64gb-android-71-kolor-czarny-p582055
Mocniejszy procek, grafika, bateria, więcej ram. Jest i optyczna stabilizacja obrazu, nawet NFC. I jest lepiej zbudowany od Pocophone, z lepszych materiałów :slight_smile:

No Mi Mix 2 troszkę przewyższa budżet, ale na pewno na plus dla niego jest fakt że to telefon nowszy niż G6. Jeśli chodzi o wydajność to będzie podobna półka. G6 na pewno ma lepszy wyświetlacz i wydaje mi się że aparat szczególnie tylni też będzie lepszy.