Jaki smartphone/palmtop wybrać?

Witam. Kończy mi się umowa u operatora i nadszedł czas aby wymienić swój dotychczasowy telefon. Bardzo chciałbym przerzucić się teraz na coś z rodzaju smartphonów. Tu mam kilka propozycji:

  1. HTC Touch HD - czytając co nieco o nim na forach dowiedziałem sie o nim wielu ciekawych rzeczy, nierzadko bardzo kontrastujących ze sobą. Ludzie na ogół chwalą sobie duży wyświetlacz, ale narzekają na słaby aparat i pierdzący głośnik.

  2. HTC Touch Pro 2 - właściwie to różni się tylko wyglądem i tym, że ma klawiaturę od poprzednika. Chyba.

  3. Sony Ericsson X1 - tym telefonem miałem okazję się trochę pobawić i powiem tak: świetnie leży w dłoni. Aparat niczego sobie, jakość filmików również nie najgorsza, ogólnie rzecz biorąc telefon dopasowany do moich potrzeb. Miałem wcześniej SE i domyślam się, że ten telefon pod względem multimediów będzie lepszy od konkurentów z HTC. Pojawił się jednak jeden problem. Podobno SE ma w przyszłym tygodniu zaprezentować X2, a ja jakoś nie lubię nabywać telefonów, które mają już swoich następców. Telefon nie jest potrzebny mi natychmiast, bo w rzeczywistości mam czas do 20 listopada, ale poszukiwania najlepiej zacząć wcześniej.

Podałem te telefony, na których skupiam największą uwagę. Chciałbym, abyście podali mi swoje propozycje. Największy nacisk kładę na WM. Nie zaszkodzi też trochę multimediów. Oczekuję połączenia smartphonu z kombajnem multimedialnym (czy ogóle coś takiego istnieje?). Ważne aby nie była to nokia. Aparat najlepiej z lampą błyskową. Wiem, że Touch HD jej nie ma, ale da się to jakoś przeboleć. Nie chcę symbiana, chociaż Omnia HD przykuwa moją uwagę. A może Samsung Jet? Proszę pomóżcie mi znaleźć najlepszy telefon. Podawajcie propozycje. :slight_smile:

Witam , moja propozycja http://www.komorkomaniak.pl/14694/htc-t … komaniaka/

Dziękuję. Czekam na dalsze propozycje.

TP2 bym wziął. Ma wygodną klawę, ale tego wrednego Qualcolma.

Hmmm… niestety chyba skończy się na tym, że będę musiał wybierać pomiędzy Sony Ericssonem X1 a HTC Touch HD. Powiedzcie mi co nieco o tych telefonach i porównajcie pod kątem “co ma jeden, a czego nie ma drugi”. Który lepiej nada się do multimediów?

http://pda.pl/recenzje/touch_hd/

Może pomoże.

Porownanie obu sprzetow i bardziej bym sie sklanial do zakupu Blacksone`a niz Xperii

Dziękuję. Już zdecydowałem. Zamawiam HTC Touch HD. :lol: :lol: :lol: