Jaki smartwatch?

Witam, ostatnio padł mi wysłużony już Gear (I generacji), zastanawiam się nad zakupem czegoś nowego
najbardziej pomiędzy Galaxy Watch (1400zł) a Gear S3(900zł) , zastanawiam się czy jest sens przepłacać za nowszy model? a może wybrać coś zupełnie innego doradzicie ?

Gear S3 za 1400 zł ?? W sferis możesz go kupić poniżej 1k. Ja bym szedł chyba w tym kierunku.

Pomyliłem odwrotnie.

Obecnie używam Gear S3 (i w sumie jestem zadowolony - dopóki będzie działał - będę go używał), ALE testowałem Galaxy Watch SM-R800 (zwany również : 46mm), i powiem tyle: jestem pod wrażeniem akumulatora.
Mój S3 wytrzymuje 1 dzień (od zdjęcia z ładowarki rano do godziny 21 - 22). Galaxy Watch, bez problemu wytrzymywał 3 dni i jeszcze trochę (powiedzmy że 3,5 dnia , więc jeśli nie korzysta się z wszystkiego, to sądzę że 4 dni poza ładowarką są jak najbardziej osiągalne).
Testowałem również Huawei Watch GT, tu również czas pracy na baterii był lepszy od S3, ale nijak nie udało mi się osiągnąć obiecywanych 12 dni :slight_smile: - natomiast 3-ego dnia rano zegarek wołał o ładowarkę.
Reasumując: jeśli nie jest problemem regularne ładowanie - to trochę szkoda przepłacać, i wybrałbym S3, albo Huawei (rzecz gustu: który bardziej się podoba). Jeśli jednak dużo podróżujesz - Galaxy Watch daje luxus rezerwy zasilania (za który jednak trzeba zapłacić).

A powiedz jak sie sprawa ma w przypadku wielkości bo Gear S3 występowal tylko w wersji 46mm, natomiast Galaxy Watch jest 46mm i 42mm i brałbym chyba 42mm bo mam dość małą rękę.
Do tej pory używałem Gear 1 masz może porównanie czy Gear 1 w porównaniu z Gear S3 46mm jes duża różnica wielkości?

Moim zdaniem do kwoty 1k nic lepszego niż klasyczny Gear 3 nie znajdziesz:
https://www.sferis.pl/smartwatch-samsung-sm-r760ndaaxeo-p443534
Działa płynnie i generalnie jest to udany model a różnica cenowa pomiędzy tymi dwoma modelami jest jednak znaczna.

Jeszcze wyszedł nowy galaxy smartwatch