Jaki Sony Ericsson, do 500 lub ciou drozej :)

witam

mam zamiar kupic komorke Sony Ericsson ale nie wiem jaka! !!

chce zeby byl dobry aparat bylo mozna krecic filmy oraz zdjecia robic ,zeby mial duzo pamieci! !!

To nie SE, ale może Cię zainteresuje:

Nokia 6230 - zdjęcia i dane techniczne,

Nokia 6230 na Allegro.

Do wad można zaliczyć brak lampy błyskowej :slight_smile:

Pozdrawiam

żeby miał tak dużo pamięci to do takiej sumy nie ma szans,

jedynie używany k700i (nowy chyba 650zł kosztuje), inaczej musisz szukać telefonu na kartę (np microSD) - mam samsunga x700 i ma slocik ale za 500 bym go nie sprzedał… tysiak kosztuje nowy i myślę że telefon z dużą ilością pamięci to za tą kasę nie kupisz, no może jeszcze sagem myx6-2 bodajże, ale to żadko spotykany model; moja żonka ma k700i i ma on 42MB pamięci i wystarczy na parę empetrójek i jakieś zdjęcia, ja mam w samsungu 512 + 32mb wbudowanej i mam dzięki temu całkiem spory zbiór muzyki oraz zdjęć…

No ja bym polecił ten co kxxxxxj :wink: mój kumpel ja ma i jest naprawde dobra:D A jeżeli byś chciał używaną to może http://www.allegro.pl/item135032192__no … niej_.html

:wink:

Adrian8322

Ogólnie to Ci powiem, że chyba masz dane z przed półtora roku :mrgreen:

Tysiąć to chyba w Orange :P, na allegro 600 za nówkę.

Na Allegro jest ich dwa razy więcej niż Samsungów X700, mimo że Sagem to polecam go. Nie lubiałem nigdy sagemów, ale widziałem go u kumpla z klasy i jest super jak za tą kasę. (najlepiej znajdź model bez orange menu)

Nowy 400 zł na Allegro. Za niecałe 700zł można k750i już kupić NOWEGO.


Jak znajdziesz to kup 6230i.

a powiedzcie mi nokia 6230 jakie ma wady posiada ktos jak tak to mam pytania czy ma czuly ekran jak w noki 6610??ile bateria trzyma??

a czym sie rozni 6230 od 6230i /??

powiem tylko tyle nie kupuj tej noki bo to jest po prostu szit maly ekran slaby aparat i ogulnie nie polecam. Ale za to sagem myx6-2 jest po prostu zajefajny :smiley: moj wuja go ma jest bardzo fajny :o

6230 ma aparat 0.3mpx, a 6230i 1.3mpx i ma jeszcze opcje której nie ma 6230 czyli push to talk (chyba). Za 550 na allegro widziałem k750i używany. Albo popatrz na SE z1010 i z530

6230i ma:

aparat 1,3Mpix

lepszy i ciut większy wyświetlacz (większy niż w 6610),

Jak dla mnie to wszystko na nim dobrze widać,

nowe menu z bardziej kolorowymi, unowocześnionymi ikonami