Jaki sony ericsson polecacie?

Dzieki wszystkim z odpowiedzi!Po długim przemysleniu wybralem se w580i i jak narazie jestem zadowolony.Polecam

bo nie miałeś porządnego telefonu z systemem… a jak taki telefon sobie sprawisz i pobawisz się nim trochę w dogrywanie aplikacji to zobaczysz wtedy że SE to badziewie (i nie radzę upuszczać SE… k300i spadł z biurka i był do wyrzucenia a c902 zepsuł się od pisania SMS, dokładniej taśma ale wcześniej przyciski dotykowe, płyta główna i 2 klawisze z klawiaturki)

pleciesz pan bzdury.dla mnie dogrywanie aplikacji na mojego c702 to czysta przyjemność.telefon spadł setki tysięcy razy kilkaset razy pływal w wodzie i nadal żyje, a jakoś szczególnie o niego nie dbam.

tak? a jest aplikacja która może odtwarzać filmy avi? jest aplikacja która rozłącza automatycznie podane numery? jest aplikacja która symuluje to że jesteś w lesie lub na budowie? jest aplikacja która po włożeniu innej SIM niż twoja od razu wysyła sms na podany wcześniej nr z informacjami złodzieja? to są aplikacje a nie jakieś liniowe gierki z żałosną grafiką…

ile miałeś telefonów? ile smartphonów, ile palmfonów a ile zwykłych ograniczonych do menu? no właśnie…

SE - nie polecam żadnego, tylko NOKIA :slight_smile:

Ja miałem nokie ze symbianem i jakość mnie on nie uraczył… Trochę głupotą jest oglądać filmy avi na telefonie, mając kartę 2GB to 700mb jak na 1 film to jest za dużo, lepiej skonwertować na mp4 które wcale nie nie tracą na jakości. Już mniejsza z tym, że nie mogłem żadnych avi odtworzyć… więc spox :evil: Ja osobiście nie widzę potrzeby używania aplikacji do odrzucania nr. lepiej porostu nacisnąć odrzuć i juź :P. A symulatory to już porażka jest… wogółem nieprzydatne… Oczywiście nie ma aplikacji na symbiane s60v3 która uruchamia kolejne… wielki mi system… A tak już na marginesie nokie mają straszną klawiaturę… na której 1 sms pisałem 5 min… i to max 2 zdania… normalnie idzie mi sprawniej.

Jedyną pozytywną aplikacją jaką pamiętam, to był słownik z lektorem choć nie zawsze działał. + noki jest że ładnie nagrywała filmy, ale oczywiście miałem uszkodzonym obiektyw, który powodował, że nagrania są fioletowe…

Teraz mam SE, z którym nie ma żadnych problemów, i z którymi raczej nie będę mieć, szybki i bez zbędnych bajerów szmerów.

u mnie przy filmikach na c902 migał czasem na niebiesko :wink:

mi to przydatne bo ja mam anime niektóre w super jakości a niektóre w żałosnej i lepiej mi te słabe na telefonie oglądać, tym bardziej że odcinek ma 30-50mb więc co jakiś czas wrzucam po paręnaście odcinków i oglądam…

no czasami się przydaje… ale gdy się przydaje ciężko obsłużyć telefon bo ekran się wydaje dziwnie mały i rozmyty :wink:

niby racja ale nawet jeślibym chciał kupić coś z UIQ raczej nie byłby to SE…

Trza było K800 brać. Nie zniszczalna maszyna. Ma on wiele przydatnych zastosowań. Można dzwonić i SMS-ować, po małych zmianach w FS godnie słuchać muzyki, robić zdjęcia. Można też surfować po internecie (w tym momencie właśnie z niego piszę). A teraz najlepsze zastosowania: piłka, samolot, łódka, skrobaczka do szyb, przycisk do papieru, ściąga, worek boxerski (zdziebko ręce bolą) i wiele innych… :-P:-D A to wszystko prawda…

powiem tylko tyle ze w SE czym wyzsza numeracja - tym lepszy fon… wersja (k,c specjalizuja sie w aparatach a w serii W w muzyce-bral bym tego z najwysza numeracja i oczywiscie seria K lub/C

http://allegro.pl/item877125192_sony_er … klepy.html

ja polecam Ci ten :wink: