Jaki sport jest dla was najciekawszy?

Witam.

Jakie są dla was najciekawsze sporty?

Ja osobiście lubię siatkówkę oraz jazdę na rowerze :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Siatkówka

Taki,w którym to człowiek ma najwięcej do powiedzenia a nie np. bolid.

curling. przełamanie mitu o tym, że zamiatanie jest czymś gorszym

:roll:

piłka nożna

:PP

Skoki narciarskie

Snooker, bilard itp.

ASG, Paintball, e-sport ;]

BMX oczywiście :smiley: no, na MTB odpowiednio przerobionym też można poskakać :wink: ale na BMX można tricki robić…

Jak dla mnie to siatkówka. :wink:

Skateboarding ofc :slight_smile:

Piłka nożna, piłka ręczna :wink:

OFC Rower :slight_smile: XC w błocie :smiley: Ale szosę też lubię i nie wiem czy nie kupię jakiejś kolarki jak fundusze by się znalazły. Pływanie też fajna sprawa. Piłka nożna tak o :] Jak jest w miarę zgranie to luxus się gra.

ASG, Paintball :slight_smile:

PS.

jedzie ktoś w tym roku do Krzeczkowa na obóz Paintballowo-quadowy? :smiley:

W telewizji lubię oglądać snooker,superbike i moto gp.Te wyścigi na tych motocyklach są szczególnie widowiskowe.Wolę je od no formuły 1,gdzie na torze mało zwykle się dzieje.A na motocyklach ,zwłaszcza jak faworytowi start nie pójdzie i musi gonić czołówkę(i często przyjeżdża pierwszy :lol: ),są niesamowite emocje.No i bardzo lubię patrzeć na zmagania mistrzów bilarda.Czasem są fantastyczne zagrania.Rzekłbym -wirtuozowskie.

Hmm według mnie ciekawy jest np. Parkour

Skakanie po murkach itp, potem może nawet budynkach ;D

Jest adrenalina i zabawa, ogólnie ciekawie.

Z drugiej strony ciekawe są różnego rodzaju sztuki walki, szczególnie mieszane.

Wiadomo boli, ale równiez adrenalina jest i jeśli wygrasz to euforia i w ogóle, a jak przegrasz to mas zmotywacje żeby ćwiczyć więcej;]

Tyle ode mnie :stuck_out_tongue:

Piłka nożna w wykonaniu Chelsea London, no i oczywiście Skateboarding :wink:

koszykówka, wrestling, Rugby (jedyne co mnie wkurza to częste odgwizdywanie sędziów czyli częste przerwy)

wszystkie sporty na których opiera się rywalizacja, kontakt zespołowy, równe szanse i uczciwość są najciekawsze a sporty typu golf, zawodowy tenis stołowy, krykiet zawodowy itp. zamulają i usypiają ludzi…

kolarstwo górskie, snooker

Pływanie - o ile to się zalicza do sportu, ale chyba tak.

nurkowanie jest fajne, kolarstwo, unihokej (ulubiony na wf:D), a najmniej ciekawszy sport to wg mnie piłka nożna… Każdy się zachwyca takim chłamem…