Jaki sport lubicie?

Kto jaki sport i dlaczego lubi najbardziej proszę pisać !!

ja zacznę : żużel ponieważ gdy zobaczyłem pierwszy raz wyścig

to poczułem takie dziwne uczucie tak jak bym sie zakochał w tym sporcie!

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja zmień i popraw.JNJN

A ja lubię siatkówkę… trenuję ją od niedawna… jest super :wink:

Nie ma nic lepszego niż narty :smiley:

Sport to dla mnie sakrament :mrgreen: Od 3 lat trenuję koszykówkę i siatkówkę, poza tym uwielbiam biegi krótkie, w wolnym czasie uprawiam każdy inny[rower, rolki itp… Nie lubię tenisa stołowego :stuck_out_tongue:

Trenuje narciarstwo

Ja jeszcze lubię pograć w kosza i ręczną oraz biegać na 60m-100metrów

jazda na nartach, piłka nożna, biegi długo dystansowe a najbardziej to szybka jazda na MTB

Snowboard, tenis stołowy , siatkówka i oczywiście piłka nożna :mrgreen:

Volleyball :stuck_out_tongue:

Od 5 lat piłka nożna w klubie GKS Katowice!

Bukowa :!: :!: :!:

Ja lubię piłkę nożną(aktywnie):smiley: ale lubię także oglądać żużel,koszykówkę,siatkówkę zimą skoki narciarskie

Streetball oraz co widać albo nie widać po Avatarze kulturystyka :badgrin:.

Pozdrawiam,

Daniel.

wszystko oprócz jeździectwa, badmintona itp.

Pływanie, rower, fitness, jogę, bieganie, wspinaczkę skałkową, kajakarstwo, koszykówkę …

Siema! Od kiedy pamiętam gram w piłkę nożna, B Klasa osobiście, a kibicuję Realowi Madryt i Reprezentacji Polski. Pozdro!

Z tym, że sport, to jest dyscyplina, aktywność w której biorę udział. Bo już np. oglądanie meczu w TV, to niema nic wspólnego ze sportem. To, to samo, co serial o podawaniu kawy i opowiadaniu kto kogo zdradził.

Sex się liczy?

BTW, chodzi o sport który uprawiamy czy oglądamy bo pierwszy post sugeruje raczej oglądactwo a to jest jak patrzenie jak ktoś je.

Bieganie
tenis
pływanie
Jak rownież sporty ekstremalne. W ostatnim czasie sprobowałem lotów w tunelu aerodynamicznym, polecam bardzo ciekawe doświadczenia. Człowiek czuje się jak podcza skoku ze spadochronem.