Jaki sprzet polecacie?

Drodzy uzytkownicy chcialbym poznac Wasza opinie na temat tego sprzetu

Procesor Intel Pentium4 630 3000/2MB/800/775 BOX

Płyta główna i915P GigaByte 8I915PL-G sound, lan, serialATA, PCI-Express, socket 775

Pamięć RAM pamięć DDR 256MB PC3200 (PC400) Elixir

Pamięć RAM dod. pamięć DDR 256MB PC3200 (PC400) Elixir

Dysk Twardy SerialATA-II 160GB Samsung SpinPoint P80SD HD160JJ 7200rpm, 8MB cache, SATA-II, gwar 36m

Napęd optyczny DVD+/-RW Samsung SH-W162C white OEM

Napęd FDD napęd 1.44 MB white

Karta graficzna PCI-Express GeForce 6600 GigaByte 128MB, TV-out, DVI, OEM

Karta sieciowa * zintegrowana *

Klawiatura klaw. PS/2 BTC 5107 US

Mysz mysz BTC M870A optyczna scroll PS/2

Obudowa obudowa Midi Modecom Step 207 silver 350W

Moze doradzicie cos lepszego w mniej wiecej cenie do 2500zl, z gory dzieki za wszystko

Taki ram do takiego sprzętu 8)

Moim zdanie przydało bi sie 2 razy po 512mb ram ddr2

Ale chodzi mi o to czy polecacie Pentiuma 4 czy np celerona D 325 2,5GHz? a ramu zawsze moge dolozyc;)

Ja mam tego celerona i jestem z niego zadowolony nie grzeje się i można pobawić się w podkręcanie.

Złączono Posta : 25.04.2006 (Wto) 20:47

Tak że na Twoim miejscu wybrałbym Celerona

Yhm dzieki:) a moze jeszcze jakies propozycje? znacie moze dobre sklepy z wroclawia? szczerze mowiac to chcialbym cos dwurdzeniowego ale to pewnie kasa bedzie straszna;)doradzcie cos

Z tego co wiem to pentiumy są z reguły lepsze od celeronów.

Dobry i tani jeden z lepszych sklepów internetowych z siedzibą we Wrocławiu więc nie musisz płacić dodatkowo za przesyłke tylko odebrać ją na miejscu:

http://www.proline.pl/shop.php

Do tego sprzętu tylko DDR2.

Ja osobiście polecam Ci wziąć Athlona 64.

Złączono Posta : 25.04.2006 (Wto) 21:35

A jak dwujajowy to nie wiem czy coś znajdziesz za 2,5 tysiaka… dozieraja torche i wtedy moze…

Odrazu polecam wymiane zasilacza , zapewne ten 350W pociągnie ten sprzęt ale może pracować na granicy mocy , przeciążony zasilacz zwiększa napięcia co z kolei niekożystnie wpływa na kondensatory płyty gł. , po pewnym czasie puchną a czasem nawet rozsadza je.

sprzęt w porządku , nie zarażaj sie celeronem

Propozycja zasilacza:http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18095

a lepiej jeszcze poczekać na nowe procki pod AM2 i może jakiegoś sempronka wziąć

Ceny nie mają zaczhęcać do zakupu… :frowning: No ale s. 939 już leci w dól… :wink:

McDracullo dlaczego? Sempronki jeszcze taniuśkie będą, taki 3500+ czy 3600+ to z 5oo zł :]

co do tych droższych to się oczywiście zgadzam, ale to przecież początek tej podstawki, za jakiś nie długi czas skrócą te ceny. Więc wybierał bym sepmronka jakiegoś :slight_smile:

Czekąc w nieskończoność? :mrgreen:

Oczywiscie można poczekać na AM2. A można poczekać nawet do jesieni - na to co zaprezentuje Intel i jak na to odpowie AMD (obniżka cen?) bo z pierwszych testów wynika że Intel gniecie AMD. A dla nas zwykłych konsumentów to lepiej (ceny :mrgreen: ).

am2 będa w czerwcu na computex targach. A socket 754 i 939 przestaną produkować do końca I kwartału 2007roku.

Zatem obence procesory będą tanieć bardzo.

Data została przesunięta na 23 maja. :wink:

Co nie znaczy że są złe!