Jaki sterownik do glosnikow logitech x 530?

Mam głośniki logitech x 530 5.1 i po formacie kompa działają mi tylko dwa z pięciu głośników wszystko jest dobrze ustawione? Może brakuje jakiegoś sterownika jak tak to jakiego ?

A jaki dźwięk puszczasz na nie? na pewno jest to dźwiek nagrany w 5.1 bo jak puszczasz np z winampa normalne mp3 to powinny grać właśnie tylko 2 głośniki. Jeżeli tak jest to może wcześniej miałeś jakiś program ustawiony aby przetwarzał z 2.0 na 5.1.

mateusz2727 , w sterownikach zaznacz “wypełnienie głośników”

a moglibyście napisać mi jaki ściągnąć sterownik do tych głośników bo ten jest jakiś dziwny

Dodane 22.01.2010 (Pt) 10:18

zrobiłem test głośników i wszszystkie juz działają oprócz centralnego. I jak zrobić żeby te tylne głośniki tak cicho nie grały? przednie łupią a tylnie cichutko

mateusz2727 , ja mam tak samo i chyba rady na to nie ma :]

A tak nawiasem nie ma sterowników do głośników. Są co najwyżej do karty dźwiękowej.

polecam zainstalowac jetAudio z obsługom x-surround i dzwiek masz na 5.1 w kazdej mp3

jest rada :slight_smile: zainstaluj to http://www.instalki.pl/programy/downloa … Filter.php a pozniej kodeki K-litle codec pack i pomalutku przy instalacji zaznaczaj pola wszystko co związane z AC3 i graja wszystkie głosniki zarówno w winampie i w filmach jak odtwarzasz