Jaki stock ROM dla Xperii Neo V dla Polski?

Witam!

Potrzebowałbym szybkiej informacji i pomocy. Jaki ROM dla Polski dla Xperii Neo V? Najlepiej najnowszy i stock’owy przede wszystkim. żadnych custom’ów z Root’em itd! Ma być stock. Znalazłem gdzieś 4.0.4 „customized IN”, czyli dla Indii. 😃 Ja dla Polski chcę. No OK, Wgrałem ten indyjski, tralala, idzie, no i OK. Niby działa, lecz po restarcie pyta o język… Nie wiem, czy to dobrze. 🙁 Za każdym razem po każdym restarcie pyta o język.

Pytam o ROM, bo coś padło i podczas uruchamiania przy logo XPERIA robił się reset i tak w kółko. Nie wiem, jaki był wgrany poprzednio… Nie pytało o język, było git. 🙂 Chciałbym tak samo…
Dodam, że musiałby to być plik *.FTF, bo wgrywam przez Sony Mobile Flasher’a i tryb Flashmde.

z góry dzięki

[.FTF] Oficjalny Ice Cream Sandwich (4.0.4) dla Polski - Forum Android.com.pl - dyskutujemy o technologii

Znalazłem to, ale linki nie działają…

Może są w web.archive.org jak nie były schowane w darmowych hostingach plików (niestabilny URL do pliku, a w wątku taki do landingu z opisem jaki plik można pobrać).

Na chomikuj znalazłem wersję 4.1.B.431_central_europe_3, czy jakoś. No niby chodzi, ale ciągle po ponownym włączeniu systemu pyta o język…